Narzędzia i metody zarządzania jakością i doskonalenia procesów ONLINE

location icon
Lynsky Solutions ul. Rydlówka 5, Krakw
calendar icon
Od 29 mar 9:00 do 30 mar 16:00
ticket icon
Od 1 340,70 zł

Uczestnicy szkolenia poznają i uczą się praktycznego wykorzystania narzędzi i metod zarządzania jakością, a także doskonalenia procesów z wykorzystaniem służących do tego narzędzi. Nowy program ! W szkoleniu dowiesz się także o metodzie QFD.

Więcej informacji i program szkolenia dostępne na naszej stronie internetowej.

SZKOLENIA ON-LINE na żywo w Lynsky Solutions

Nasze rozwiązania technologiczne oparte są na zaawansowanym oprogramowaniu łączącym streamingowanie treści video i audio, chat, elementy webinaru i platformę e-learningową tworząc w pełni funkcjonalne i potężne narzędzie współpracy dla uczestników szkoleń.

Jakie korzyści daje szkolenie on-line?
Zajęcia prowadzone są na żywo przez trenerów w wirtualnej klasie umożliwiając pełną interakcję uczestników z trenerem. Dzięki temu w szkoleniu możesz wziąć udział w sposób wygodny dla siebie, z dowolnego miejsca, znacząco oszczędzając czas na podróże i oczywiście koszty związane podróżą i pobytem w hotelu.

Dodatkowo zyskujesz rozbudowaną możliwość kontaktu z trenerem po szkoleniu. Jeśli będziesz miał pytania lub będziesz chciał dopytać o trudniejsze kwestie, będziesz mógł to zrobić.
Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

W szkoleniu on-line na żywo nic Cię nie omija. Wykonujesz w ciekawy sposób ćwiczenia i warsztaty, dyskutujesz i dzielisz się doświadczeniem, czyli jesteś aktywnym uczestnikiem.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na szkolenie ONLINE
30 Marca 2021, 16:00 1 340,70 zł