Życie na Obcasach 3

location icon
Centrum Kongresowe Targi Kielce Zakładowa 1, Kielce
calendar icon
Od 15 paź 17:30 do 15 paź 20:30


Kielce! Wracamy z Życie na Obcasach 3.👠 

Jedno z największych wydarzeń dla kobiet w Polsce już 15 października w Kielcach. Niepowtarzalne historie prelegentek - doświadczone kobiety z różnych branż w jednym miejscu. Wyjątkowa atmosfera i emocje których dostarczymy każdej uczestniczce sprawi że będzie to idealnie spędzony czas.


Życie Na Obcasach to wydarzenie dla wszystkich kobiet!  Bez względu czym zajmujesz się w życiu - czy prowadzisz biznes, działalność, prężnie budujesz swoją karierę, a może po prostu budujesz życiowy sukces i satysfakcję na innych polach.  Zapraszamy każdą kobietę - bez względu na wiek, branżę czy zajmowane stanowisko. Jeżeli chcesz zdobyć dużą dawkę motywacji, inspiracji oraz wiedzy, to właśnie nadeszła idealna okazja. Każda kobieta ma w sobie dużo siły, aby dbac o dom i rodzinę, ale dziś dla wielu osób to za mało. Nadszedł czas rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Samodoskonalenie oraz podnoszenie świadomości siebie, są to obszary, w których kobiety zaczynają nadawać ton.


PODCZAS WYDARZENIA BĘDZIESZ MIAŁA MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA SAMOCHODU NA WEEKEND! • Zobaczysz i posłuchasz kobiet, które znalazły sposób na realizację swoich marzeń!
 • Dowiesz się jak to zrobiły i skąd czerpały inspiracje.
 • Dowiesz się jak doszły do sukcesu, co jest na tej drodze ważne i jak to osiągnęły.
 • Zobaczysz siebie w innej perspektywie - możliwości jakie z pewnością masz!
 • Będziesz miała szansę zmienić swoje negatywne przekonania i uwolnić swój potencjał!
 • Zrozumiesz, że już jesteś kobietą w drodze do sukcesu o jakim marzysz!
 • Poczujesz się częścią wspaniałej społeczności!Zapraszamy wszystkie Panie - bez względu na wiek, branżę, czy zajmowane stanowisko. Zaczerpnij inspiracji i zobacz jak aktywnie potrafią żyć kobiety i radzić sobie w życiu. Nasze wydarzenie to nie tylko okazja do wysłuchania ciekawych wystąpień, ale także możliwość wielkiej wymiany kontaktów. W ramach sesji networkingowych w przerwach, każda uczestnicząca w nich osoba może przeprowadzić ciekawe i inspirujące rozmowy z innymi oraz, co najważniejsze, wymienić się kontaktem, nawiązać nowe, wartościowe relacje!

Co zyskujesz dzięki uczestnictwu w wydarzeniu?


 • upominki i nagrody od sponsorów
 • niezapomniane emocje i historie
 • wymiana doświadczeń
 • poszerzenie wiedzy
 • nowe umiejętności
 • poznanie nowych osób
 • wsparcie od innych
 • spędzenie czasu w miłym towarzystwie
 • inspirację i motywację
 • nawiązanie nowych relacji💋Laura Samojłowicz


Jest absolwentką warszawskiej szkoły teatralnej. W 2009 wygrała piątą edycję programu Jak oni śpiewają, otrzymując m.in. prawo do nagrania piosenki "Będę twoja" napisanej przez Justynę Steczkowską, a także kontrakt na nagranie własnej płyty . W marcu 2010 otrzymała nominację do nagrody VIVA! Najpiękniejsi, w kategorii Najpiękniejsza Polka. W 2007 roku otrzymała rolę w serialu "M jak Miłość" gdzie zagrała Majkę. W 2008 roku grała epizody w serialach kryminalnych "Trzeci oficer" i "Wydział zabójstw". W następnym roku pojawiła się w serialu komediowym "39 i pół" oraz kryminale "Ojciec Mateusz". Rok później otrzymała angaż do roli Julki w filmie "Dancing 4 U" Rolanda Rowińskiego. Następnie rozpoczęła pracę na planie nowego serialu "Hotel 52", gdzie gra postać Natalii Lipskiej, właścicielki hotelu. Poza aktorstwem wielką pasją artystki jest śpiew. W 2009 roku wygrała V edycję programu "Jak oni śpiewają". Od września 2011 roku jest aktorką Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Możemy także zobaczyć ją w najnowszych odcinkach "Policjantki i Policjanci".


💋Aleksandra Radomska - mamwątpliwość.pl

Radomska - Dziecko demokracji czerwca 89', z wykształcenia socjolog, z powołania trochę Hanka Bielicka, a trochę pajac. Rzadko nosi obcasy, a jeśli już odnosi sukcesy to albo dochodzi do nich okrężną, pełną przygód drogą albo po prostu definiuje inaczej niż reszta świata. Mama, żona, nie-kochanka, bo czasu brak. BLogerka, vlogerka, aspirująca kabareciara. Codziennie na swoich kanałach, gdzie obserwuje ją prawie 100 tyś - fb i 70 tys. IG oraz blogu, stara się dostarczyć uśmiechu, rozrywki i powodów, żeby uwierzyć, że skoro nawet ona zaciesza, to Ty też możesz, a jeśli chce CI się wyć, to korzystaj ze świętego prawa do decydowania o sobie💋Aneta Wątor

Certyfikowany trener Kaizen, który przekazuje wiedzę z ogromnym entuzjazmem i energią. Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online, m.in. "Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami", oraz kursu "Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen." Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrawstwa. Organizuje szkolenia otwarte pomagając przedsiębiorcom napisać biznesplan, zbudować swoją markę osobistą, sprzedawać więcej i budować rozpoznawalność marki online i offline. Swoje doświadczenie w sprzedaży zdobyła sprzedając nieruchomości ( 8 lat ), szkoląc ponad 1 500 uczestników jej szkoleń, prowadząc własną działalność gospodarczą ( 9 lat ), pomagając ponad 3 000 kobiet rozwinąć swój biznes poprzez spotkania Kobieta w biznesie.


💋Dagmara Gmitrzak


Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, socjolożka, nauczycielka technik relaksacji, autorka książek, miłośniczka podróży wewnętrznych i zewnętrznych. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie
z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Autorka wielu książek i podróżniczka.


SPONSOR HONOROWY:

SPONSORZY:

 . 

  

    


ORGANIZATOR:

 .   Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
- udział w wydarzeniu
- catering
- vouchery / upominiki
Bilet Gold (udział bezpłatny)

- udział w wydarzeniu
- catering
- vouchery / upominiki

już niedostępne -