Polityka i Gospodarka

Moje miasto - warsztaty architektoniczne dla dzieci (7-12 lat) i rodziców połączone ze spacerem / MIASTO, WRACAM

location icon
Start: Punkt info na Placu Wałowym Plac Wałowy, Gdańsk
calendar icon
Od 26 cze 11:00 do 26 cze 14:30

Moje miasto - warsztaty architektoniczne dla dzieci (7-12 lat) i rodziców połączone ze spacerem. Prowadzenie: Elżbieta Marczak. Podczas warsztatów użyjemy zmysłów, żeby poznać i oswoić otoczenie oraz sprawdzimy, jakie emocje wywołuje w nas zastana przestrzeń. Zastanowimy się, jaki wpływ mają na nas miejsca i jak my oddziałujemy na nie. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jakość przestrzeni zależy od nas oraz zaproponujemy rozwiązania poprawiające przestrzeń Placu Wałowego. 

Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program wydarzenia znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052. Na Spacer zapisujemy dziecko z opiekunem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opiekę nad dzieckiem.

Warsztaty mają charakter kreatywny - będziemy rysować, sprawdzać, opisywać i tworzyć makietę. Potrzebne będą: dobry nastrój i chęć do twórczego działania. Każdy z uczestników będzie mógł zabrać do domu efekty swojej pracy.

Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w spacerze i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Spaceru i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na spacer oraz uczestniczenia w nim, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w Spacerze.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla jednej osoby

dostępnych: 12

już niedostępne -