Webinarium: Daj się odnaleźć - skuteczne sposoby poszukiwania pracy

location icon
Centrum Rozwoju Talentów Grunwaldzka 472d, Gdańsk
calendar icon
Od 10 lut 16:00 do 10 lut 17:30

Nowy rok - nowe wyzwania, w tym zawodowe. Jeśli szukasz pracy lub chcesz ją zmienić, to bądź dobrze do tego przygotowany. Wiemy, że to niełatwe, dlatego po raz kolejny przychodzimy z pomocą i zapraszamy Cię na cykl webinariów pod hasłem Daj się zrekrutować. To już 3 edycja, poprzednie przyciągnęły wielu zainteresowanych i wiemy, że to tematy, które zawsze są aktualne!

Cykl opracowaliśmy tak, aby pomógł Tobie w przygotowaniu się do każdego z elementów rekrutacji. Podczas spotkań dowiesz się, jak i gdzie szukać pracy; nauczysz się tworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne; przygotujesz do rozmowy kwalifikacyjnej i założysz profil na LinkedIn. Warsztaty odbywają się w formie online i zaplanowane są na każdy czwartek lutego.

Drugie spotkanie z cyklu:

Daj się odnaleźć - skuteczne sposoby poszukiwania pracy

10.02 | 16:00-17:30 

  • poznasz tradycyjne i nowoczesne metody poszukiwania pracy,
  • dowiesz się gdzie i jak szukać pracy,
  • dowiesz się, gdzie szukać informacji o pracodawcach,
  • poznasz strony i portale z ogłoszeniami,
  • poznasz korzyści pracy nad swoim wizerunkiem w sieci, 
  • poszerzysz swoją sieć kontaktów! 

Webinarium poprowadzą doradczynie zawodowe Centrum: Katarzyna Burda-Kosałka i Sylwia Zalewska.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany co najmniej godzinę przed wydarzeniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami - informacja@centrumtalentow.pl, (58) 500 56 30.

Organizatorem jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -