Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Sport

Mentalność Zwycięzcy

location icon
Nowa Klinika Orto Med Sport Strzelców Kaniewskich 45, łódź
calendar icon
Od 26 kwi 16:00 do 26 kwi 20:00

Szkolenie "Mentalność Zwycięzcy" to szkolenie które nauczy Cię jak myślą i działają ludzie odnoszący sukcesy.

Program szkolenia: MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY.
1. Jak wygląda mistrzowska codzienność.
2. Twój program mistrzowskiej codzienności - ćwiczenie
3. Czym jest mentalność i jakie ma znaczenie w Twoim sukcesie.
4. Jak wytrenować mentalność zwycięzcy.
5. Jak radzić sobie z porażkami.
6. Jak myślą sportowcy, którzy osiągają sukcesy.
7. Teoria "MZ" czyli wszystko ma znaczenie.

Mentalność Zwycięzcy to wytrenowana głowa, to efekt mojego autorskiego programu treningu mentalnego dla sportowców i nie tylko. Sukces w sporcie to znacznie więcej składowych niż trening i dieta, głowa, silna i odporna ma w sukcesie decydujące znaczenie. W Polsce wciąż myśli się, że trening mentalny jest dla słabych sportowców. Nic bardziej mylnego. Bycie sportowcem to styl życia, myślenia, działania. O tym jak można zyskać przewagę w konkurencyjnym świecie sportu dowiesz się na tym szkoleniu. Każda zmiana w zachowaniu poprzedzona jest zmianą mentalności. Mistrzem się nie rodzi mistrzem się staje, i szkolenie "Mentalność Zwycięzcy" da każdemu zawodnikowi sprawdzony przepis na sukces oraz plan działania. Na szkoleniu nie tylko opowiem o tym co jest niezbędne aby mieć szanse na sukces w konkurencyjnym świecie sportu, ale też dam sprawdzone narzędzia aby wprowadzić plan w realizacje. Warto wiedzieć jak wygląda mistrzowska codzienność, warto wiedzieć jak sportowcy z pierwszych stron gazet weszli na szczyt. Możesz zdobyć konkretne wskazówki, które pozwolą Ci na zdobycie przewagi mentalnej i przewagi fizycznej. Po moim szkoleniu zrozumiesz, że aby osiągnąć sukces należy:

Wykonywać nie tylko swoją pracę na treningu, ale też trochę ekstra. Czym jest to "trochę ekstra" o tym dowiesz się podczas mojego szkolenia. Musisz uświadomić sobie, że aby wejść na szczyt konieczne jest abyś otoczył się specjalistami z różnych dziedzin: psycholog sportu, lekarz, fizjoterapeuta, dietetyk, psycholog snu, trener motoryczny, również odpowiedni partner na życie. Wiem, że możesz do tego podchodzisz z uśmiechem, ale jeśli naprawdę marzy CI się rywalizacja z najlepszymi sportowcami na świecie to nie masz wyjścia, musisz współpracować z najlepszymi specjalistami z różnych obszarów. Bo zdobędziesz przewagę w aspektach o których inni nawet nie myślą.

Po szkoleniu "Mentalność Zwycięzcy" nie będziesz zastanawiał się czy dać z siebie nieco więcej, będziesz świadomy tego że: tylko ten sportowiec, który poświęci karierze całą swoją siłę i umysł może zostać prawdziwym mistrzem - zapraszam na moje autorskie szkolenie Paweł Drużek - Twój Trener Mentalny.

Więcej informacji na www.mentalnytrening.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na szkolenie "Mentalność Zwycięzcy"
już niedostępne 305,00 zł -