Jesienny meet-up 'Programuj, dziewczyno!'

location icon
+Jeden Za Bramką 1, Poznań
calendar icon
Od 23 paź 18:00 do 23 paź 20:00

Na ożywienie jesiennych wieczorów, wracamy z pierwszym meet-upem grupy po wakacjach i całą mocą wiedzy!

Jeżeli zastanawiacie się czym jest Agile i kim jest Agile Coach - pierwsza prelegentka, Aleksandra Tarajko (z toruńskiego oddziału firmy Allegro) rozwieje te wątpliwości.

Drugiego prelegenta pewnie nie trzeba większości przedstawiać - odwiedzi nas Adam Romański, prowadzący popularny kanał Hello Roman. Dowiemy się jak Gatsby.js może nas wspomóc przy tworzeniu stron i aplikacji wykorzystujących Reacta.

Dodatkowo, założycielka grupy, Joanna Otmianowska (Bochyńska), opowie o tym, co wziąć pod uwagę tworząc swoją aplikację, która znajdzie się w Waszym portfolio, gdy będziecie chcieli szukać pracy jako junior developer.

Do zobaczenia w +jeden!

P.S. Więcej o prelegentach będziecie mogli przeczytać już niebawem na stronie wydarzenia na FB, a jeśli macie pytania dotyczące meet-upu, piszcie na adres programujdziewczynopoznan@gmail.com.

Zapraszamy do odwiedzenia bloga Wake up and code, gdzie możesz poczytać o nauce programowania. A jeśli potrzebujesz dodatkowej porcji motywacji, koniecznie dołącz do grupy!

Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna ze zgodą na wykorzystywanie zdjęć i nagrań ze swoim wizerunkiem, powstałych podczas wydarzenia. Będą one powielane w mediach społecznościowych oraz materiałach promocyjnych Organizatora m.in. na stronach internetowych, w social media, jak również poprzez ogólnodostępne środki masowego przekazu (prasa, radio, telewizja, internet).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny
już niedostępne -