Przemysł

Meet Hydrogen: H2 Wielkopolska

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie Poznań
calendar icon
Od 8 maj 11:00 do 8 maj 11:00

Meet Hydrogen: H2 Wielkopolska

W ramach targów EXPOPOWER odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 7-9 maja 2019 roku zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce związanej z wodorem jako odnawialnym źródle energii.

Konferencja zaplanowana jest na 8 maja 2019 r.

W dobie dynamicznie rosnącej świadomości ekologicznej oraz intensywnie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii, konferencja Meet Hydrogen: H2 Wielkopolska jest punktem obowiązkowym każdego, kogo interesują rozwiązania stosowane przez znane marki, a także świeże pomysły młodych firm.

Eksperci z całego świata związani z technologią wodorową będą gościć w Poznaniu 8 maja 2019r., by podzielić się wiedzą, planami rozwoju oraz koncepcjami zastosowania wodoru w wielu dziedzinach.

Wodór - pomimo faktu, że to najczęściej występujący pierwiastek w przyrodzie, wcale nie daje się tak łatwo pozyskiwać i przechowywać. Ograniczenia techniczne i związane z tym rozwiązania - te obecnie stosowane i te planowane - są jednym z najważniejszych wyzwań związanych z wykorzystaniem wodoru jako ekologicznego źródła energii.

Meet Hydrogen: H2 Wielkopolska to 1-dniowa konferencja, która daje doskonałą okazję, by zgłębić temat zastosowania wodoru w Polsce i na świecie. Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak obecnie wyglądają badania związane
z pozyskiwaniem wodoru, a także ocenić perspektywy biznesowe i ekologiczne związane z komercyjnym zastosowaniem wodoru w gospodarce.

Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych podczas konferencji może być początkiem nowych projektów związanych z wodorem.

ZAPRASZAMY!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłaty bilet na konferencję

dostępnych: 119

już niedostępne -