Języki programowania IT i Nowe technologie Zarządzanie Polityka i Gospodarka

meeTech #22

location icon
MS Teams
calendar icon
Od 8 paź 17:00 do 8 paź 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Interesujesz się tematyką IT? Lubisz ciekawe dyskusje z ludźmi, z którymi dzielisz pasję? To świetnie - meeTech na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest to cykl otwartych spotkań typu meetup, podczas których będziemy dzielić się naszą wiedzą z zakresu nowych technologii i trendów w IT.

Ważne

Ze względu na bezpieczeństwo Wasze i naszych prelegentów zdecydowaliśmy się przenieść meeTech tymczasowo na platformę Microsoft Teams. Po rejestracji otrzymasz maila z linkiem do wydarzenia. Zalecamy użycie aplikacji desktopowej :)

O co chodzi?

Spotkania mają formę paneli dyskusyjnych, warsztatów, prezentacji i krótkich wystąpień. Skupiamy się na tematyce, która jest nam najbliższa, czyli na programowaniu, UI/UX, testowaniu oprogramowania, architekturze i bezpieczeństwie IT, chmurze, SI, a także na rozwoju kompetencji miękkich przydatnych w świecie IT… Moglibyśmy wymieniać jeszcze długo, ale przejdźmy do konkretów najbliższego spotkania.


Brzmi ciekawie?

Jeśli zainteresowały Cię te tematy, zapraszamy na meeTech do ING Tech Poland - firmy, która od 17 lat dostarcza innowacyjne serwisy IT w ING na całym świecie.

Więcej o nas przeczytasz na stronie ingtechpoland.com


Zarejestruj się na meeTech już teraz! :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  dla uczestników
już niedostępne -