Masterclass Balmain Hair z Ilham Mestour

location icon
Olivia Business Centre Aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk
calendar icon
Od 15 kwi 9:00 do 15 kwi 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na wyjątkowe, kameralne spotkanie dla 25 uczestników z Ilham Mestour, Dyrektor Artystyczną Balmain Hair podczas szkolenia poświęconego w całości upięciom.

Spotkanie odbędzie się w niezwykłej przestrzeni, na 34 piętrze Olivia Star w Gdańsku, z pięknym widokiem na Trójmiasto.


ILHAM MESTOUR, DYREKTOR ARTYSTYCZNA BALMAIN HAIR COUTURE

"Jestem fryzjerem starej szkoły i wierzę, że fryzjerstwo to rzemiosło. Technika i perfekcja zawsze były dla mnie kluczowe."

Ilham Mestour to urodzona w Maroku i mieszkająca w Holandii stylistka fryzur. Dzięki swoim umiejętnościom technicznym i kreatywnemu wkładowi przekształca stylizację włosów w formę sztuki. Po ponad dekadzie spędzonej jako dyrektor artystyczny Keune Hair Cosmetics, Mestour jest obecnie dyrektorem artystycznym Balmain Hair Couture.
Prace Mestour pojawiały się w najlepszych publikacjach modowych, takich jak Vogue, Vanity Fair, Harper's Bazaar, Numero i V Magazine, a także współpracowała przy kampaniach reklamowych dla domów mody i marek, w tym Casablanca, Iris van Herpen, Alaïa, Bulgari, Tommy Hilfiger i Calvin Klein. Do jej sławnych klientów należą Naomi Campbell, Kate Moss, Doutzen Kroes, Imaan Hammam, Farida Khelfa, Lara Stone, Michele Lamy i królowa Holandii Maxima.


Masterclass z Ilham Mestour w Gdańsku to niepowtarzalna okazja aby poznać tajniki pracy jednej z najbardziej znanych stylistek fryzur na świecie. Kreatywna, wszechstronna, z wieloletnim doświadczeniem edukacyjnym, łącząca kreatywność i wykorzystanie produktów. Jej niebywałe umiejętności komunikacyjne pozwalają uczestnikom warsztatów i szkoleń czuć się komfortowo.

Ramowy program spotkania*:

09:00 Powitanie
09:15 Wprowadzenie Przygotowanie włosów, pokaz Ilham
10:00 Rozpoczęcie warsztatu Przygotowanie włosów
11:30 Przerwa na kawę
11:45 Wprowadzenie Big Hair, pokaz Ilham
12:30 Rozpoczęcie warsztatu Big Hair
14:00 Lunch
14:45 Wprowadzenie Build New Hair on existing hair, pokaz Ilham
15:30 Rozpoczęcie warsztatu
17:00 Pytania i odpowiedzi
17:15 Zakończenie programu

* dokładny program Masterclass oraz lista narzędzi potrzebnych na szkolenie zostaną potwierdzone bliżej daty spotkania

Warsztat z wykorzystaniem główek treningowych podzielony jest na 3 etapy. Każdy etap rozpoczyna się pokazem instruktażowym w wykonaniu Ilham, a następnie każdy uczestnik przechodzi do praktycznych zajęć na główce treningowej.
Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim, ale zapewniamy tłumaczenie.
Podczas spotkania zaplanowane są przerwy na kawę i lunch, podczas których będziesz mieć także okazję porozmawiać i nawiązać kontakty z innymi fryzjerami.

Liczba miejsc ograniczona dla 25 uczestników!


Aby wziąć udział w szkoleniu KUP BILET lub ZAREJESTRUJ SIĘ (rejestracja związana jest z zakupem pakietu 90 farb w ciągu 3 dni od daty zgłoszenia).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na Masterclass Balmain Hair z Ilham Mestour 15/04
Wyprzedane 3 075,00 zł Wyprzedane
Wybór rejestracji na Masterclass jest równoznaczny z deklaracją zakupu pakietu 90 farb Couleurs Couture w ciągu 3 dni od daty dokonania rejestracji. Rejestracja na Masterclass Balmain Hair z Ilham Mestour 15/04

Wybór rejestracji na Masterclass jest równoznaczny z deklaracją zakupu pakietu 90 farb Couleurs Couture w ciągu 3 dni od daty dokonania rejestracji.

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc