Marketing

Media społecznościowe i opiniotwórcze dla stomatologa

location icon
Hotel Holiday Inn (Warsaw City Centre) Twarda 52, Warszawa
calendar icon
Od 25 lip 10:00 do 25 lip 18:00
ticket icon
Od 1 270,00 zł

ETYCZNY MARKETING STOMATOLOGICZNY

 • dowiesz się, jak przyciągać więcej nowych, idealnych pacjentów za pomocą profili gabinetu i lekarza,
 • przeprowadzisz analizę swoich profili w social mediach oraz krajowych portalach opiniotwórczych,
 • dowiesz się, jak prowadzić profil gabinetu na Facebooku, Instagramie i na co warto zwracać uwagę,
 • dowiesz się, jak stworzyć swoje pierwsze kampanie reklamowe na Facebooku,
 • nauczysz się, jak optymalizować reklamy, aby za rozsądną kwotę trafiały do odpowiednich osób, 
 • poznasz proste narzędzia, dzięki którym można monitorować Twój wizerunek w internecie,
 • poznasz zasady dotyczące negatywnych opinii, jak sobie z nimi radzić, co z nimi robić.

W tej serii warsztatów, dzień wcześniej prowadzimy również:

Jeżeli zdecydujesz się na oba szkolenia, otrzymasz rabat obniżający cenę o 150 zł, za każdy dzień szkolenia! Wystarczy podczas rejestracji podać kod CYKL2.


Zobacz, jak wyglądają takie praktyczne warsztaty:

O warsztatach:

Jest to szkolenie, które systematyzuje najważniejsze aspekty komunikacji internetowej dla stomatologów. W całości będzie poświęcone mediom społecznościowym i ich wpływowi na postrzeganie kliniki przez pacjentów. Przeanalizujemy profile każdego uczestnika szkolenia na Facebooku oraz Instagramie, dając konkretne wytyczne do wdrożenia. Porozmawiamy też o tym, w jaki sposób dbać o opinie w sieci, jak pozyskiwać nowe oraz w jaki sposób radzić sobie z negatywnymi. Pokażemy również, w jaki sposób należy prowadzić kampanie reklamowe w social mediach, aby docierały do potencjalnych pacjentów.

Otrzymasz bardzo dużo porad od praktyków z wieloletnim doświadczeniem. 100% praktyki - zero teorii!  


Warsztaty gwarantują praktyczną i aktualną wiedzę popartą wieloletnimi działaniami prowadzonymi w wielu klinikach i gabinetach stomatologicznych, m.in. w Denitm Clinic w Katowicach. 


Zobacz, co o warsztatach mówią ich uczestnicy:

Podczas warsztatów:

 • Wspólnie z uczestnikami, pod okiem wykładowcy przeanalizujesz swoje media społecznościowe.
 • Dowiesz się, jakie treści warto zamieszczać, a jakich należy unikać, aby budować lepsze racje z obecnymi i potencjalnymi pacjentami na Facebook'u oraz Instagram'ie.
 • Poznasz bezpłatne narzędzie do tworzenia grafik do social mediów lub grafiki na własną stronę bez angażowania studia graficznego.
 • Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć i optymalizować kampanie reklamowe na Facebook'u, aby przynosiły najlepszy stosunek wyników do kosztów.
 • Poznasz najlepsze praktyki zarządzania opiniami w sieci - szczególnie jak odpowiadać na negatywne komentarze w internecie.
 • Będziesz miał możliwość porozmawiania z wykładowcą i przeanalizowania z nim problemów marketingowych Twojej placówki.
 • Po warsztatach otrzymasz checklistę z konkretnymi wskazówkami, co powinieneś zmienić na swoich profilach w social mediach.


W przypadku pytań zadzwoń do Arka - 733 806 866


Z naszych szkoleń korzystali m.in.: Podczas warsztatów:

 • Przeanalizujesz swoje profile w social mediach oraz krajowych portalach opiniotwórczych.
 • Wprowadzisz drobne zmiany na profilach społecznościowych Twojego gabinetu, które natychmiast je uatrakcyjnią.
 • Stworzysz swoje pierwsze reklamy na Facebooku i poznasz sposoby ich udoskonalania.
 • Dowiesz się, w jakich social mediach aktualnie warto być obecnym, jak je prowadzić i na co zwrócić uwagę, aby wykorzystać ich potencjał w 100%.
 • Poznasz zasady reagowania na negatywne opinie i komentarze w internecie oraz jak monitorować swój wizerunek online.
 • Zweryfikujesz profile publiczne swoich lekarzy i placówki online oraz nauczysz się co robić, aby zwiększyć ich skuteczność.
 • Nauczysz się podstaw marketingu, które wyraźnie poprawią wizerunek Twojej placówki i przyciągną więcej idealnych pacjentów.
 • Będziesz miał możliwość porozmawiania z wykładowcą i przeanalizowania z nim problemów marketingowych Twojej placówki.


W przypadku pytań zadzwoń bezpośrednio do Arka - 733 806 866Profil uczestnika:

Idealnym uczestnikiem jest rejestratorka, manager, właściciel, czyli osoby, które zajmują się marketingiem w gabinecie lub przygotowują się do tej roli.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną w marketingu, prowadzisz działania marketingowe od dłuższego czasu i poszukujesz usystematyzowania posiadanej wiedzy - to także kurs dla Ciebie.

Jeżeli jesteś lekarzem dentystą, to poznasz działanie marketingu stomatologicznego, dzięki czemu będziesz mógł bardzo dobrze delegować zadania osobie lub agencji zajmującej się marketingiem Twojej praktyki. 

Cele:

Celem tego szkolenia jest zbudowanie solidnych podstaw marketingowych, nabycie wiedzy i umiejętności ułatwiających prowadzenie profili gabinetu i lekarza stomatologa w popularnych mediach społecznościowych oraz monitorowanie własnego wizerunku w internecie. Korzyści:

Po ukończonym szkoleniu potrafisz:

 • Uporządkować treści na swoich profilach społecznościowych.
 • Dobrać odpowiednie ilustracje i zdjęcia do Facebooka i Instagrama.
 • Stworzyć atrakcyjne edukacyjne treści wartościowe dla pacjenta.
 • Wykorzystać zdjęcia przed i po leczeniu, opowiadając historie pacjentów.
 • Przejąć i uporządkować profile publiczne w profesjonalny sposób.
 • Systematycznie prowadzić profile społecznościowe, zdobywając i angażując obserwujących.


Metodologia:

Prezentacja szkolenia na ekranie, ćwiczenia indywidualne i zespołowe z wykorzystaniem laptopów, praktyczne narzędzia marketingowe poparte licznymi przykładami z życia, dyskusje kierowane przez prowadzącego, możliwość ustalenia własnego celu szkolenia oraz zadawania pytań.


Prowadzący

Arek Buziewicz

Współwłaściciel sieci gabinetów Dentim Clinic - www.dentim.pl, agencji www.marketize.pl, pomagającej gabinetom i klinikom stomatologicznym w pozycjonowaniu się na lokalnym rynku i pozyskiwaniu nowych pacjentów poprzez działania online marketingu oraz aplikacji do zarządzania gabinetem stomatologicznym www.iqdental.pl, która oprócz tradycyjnych funkcjonalności wprowadza innowacyjny algorytm wspomagający lekarza w procesie diagnostyki i tworzenia planu leczenia oraz przyczynia się aktywnie do poprawy rentowności praktyki stomatologicznej

Swoje doświadczenie zdobywał m.in. prowadząc własną klinikę w Wielkiej Brytanii i budując Dentim Clinic, jedną z najbardziej rozpoznawalnych klinik na Śląsku, zatrudniającej ponad 50 osób, w tym 17 stomatologów, pracujących na 9 fotelach w dwóch lokalizacjach w Katowicach. Współtwórca Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej.

Przedsiębiorca, praktyk, twórca kompleksowych strategii marketingowych oraz systemów usprawniających pracę gabinetów stomatologicznych m. in. systemu zarządzania magazynem stomatologicznym.

Swoje działania opiera miedzy innymi o etyczny marketing, relacje z pacjentami, badanie satysfakcji, turystykę stomatologiczną, budżetowanie oraz nowoczesne systemy zarządzania.

Dziesięć lat pobytu za granicą pozwoliło zebrać bogate doświadczenie oraz poznać wpływowe osoby w międzynarodowym biznesie stomatologicznym.

Pasjonat nowoczesnych technologii oraz marketingu online. Pozytywnie zakręcony na punkcie mierzenia skuteczności prowadzonych działań.

Prywatnie miłośnik szybkiej jazdy autem na torze wyścigowym. Latem spędza każdą wolna chwilę ćwicząc wakeboard na wyciągu, a zimą jeżdżąc na nartach w pobliskich Beskidach

Piotr Marynowski

Twórca strategii marketingowych i marketingowiec z ponad 10 letnim doświadczeniem. Współwłaściciel www.marketize.pl, zajmuje się prowadzeniem wielopoziomowego marketingu, skutecznie zwiększając świadomość o klinikach stomatologicznych pośród pacjentów w Polsce i zagranicą.

Prowadził projekty wizerunkowe i kampanie reklamowe dla największych firm w Polsce. Przez blisko 6 lat mieszkał w Warszawie, gdzie zdobywał doświadczenie pośród największych agencji reklamowych i mediów. Współpracował z takimi mediami i firmami jak TVN, Wirtualna Polska, ABC Zdrowie, Znany Lekarz, Axel Springer, Agora czy TVP.

Swoje działania opiera głównie o marketing wewnętrzny, direct, internetowy, content marketing i social media. Dla firm, z którymi współpracował, uruchomił szereg narzędzi znacznie zwiększających skuteczność prowadzonych projektów w tym system automatyzacji marketingu.

Prywatnie kocha góry, wspinaczkę wysokogórską i zimową, miłośnik kultury górali.


Podsumowanie

To szkolenie w całości będzie poświęcone mediom społecznościowym i ich wpływowi na postrzeganie kliniki przez pacjentów. Przeanalizujemy profile na Facebooku oraz Instagramie każdego uczestnika szkolenia, dając konkretne wytyczne, jak je udoskonalić. Porozmawiamy też, w jaki sposób dbać o opinie w sieci, jak je pozyskiwać oraz w jaki sposób radzić sobie z negatywnymi.


PROWADZĄCY:

Arek Buziewicz i Piotr Marynowski


MIEJSCE:

Hotel Holiday Inn (Warsaw City Centre)
Twarda 52, Warszawa


TERMIN:

25.07.2020 (sobota) godz: 10:00 - 18:00


ZAPEWNIAMY:

materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, napoje, przekąski i lunch na miejscu

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: arek@dentim.pl
telefon: 733806866


Pamiętaj, że w tej serii warsztatów, dzień wcześniej prowadzimy również:

Jeżeli zdecydujesz się na oba szkolenia, otrzymasz rabat obniżający cenę o 150 zł, za każdy dzień szkolenia! Wystarczy podczas rejestracji podać kod CYKL2.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
oferta ważna tylko do 30 czerwca 2020! Media społecznościowe i opiniotwórcze dla stomatologa WCZESNA REJESTRACJA

oferta ważna tylko do 30 czerwca 2020!

30 czerwca 2020, 23:59 1 270,00 zł
  Media społecznościowe i opiniotwórcze dla stomatologa STANDARDOWA REJESTRACJA
Jeszcze niedostępne
od 1 lipca 2020 (środa)
1 470,00 zł -