Rozwój osobisty Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

12.06.2024 godz. 17:30 - Marka osobista: Twoje Alter Ego. Projekt Biznes Balans. Prowadzący: Sara Zobek, Mateusz Maik

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości Kolejowa 3, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 12 cze 17:30 do 12 cze 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Marka osobista: Twoje Alter Ego" realizowanym w ramach innowacyjnego projektu "Biznesowy Balans", stworzonego we współpracy Ambasadorek DIP z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. To unikalna oferta dla osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe i wprowadzić swoje pomysły w życie.
Projekt "Biznes Balans" jest idealny dla przedsiębiorców, którzy szukają inspiracji i praktycznej wiedzy, aby rozwinąć swoje biznesy, nie tracąc przy tym życiowej równowagi.

Poznaj ambasadorski cykl szkoleń! Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj! 

Czy marzysz o zrównoważonym życiu zawodowym, w którym masz czas by żyć?  Jeśli tak już dzisiaj dołącz do naszego najnowszego projektu - "Biznes Balans"!

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu?

▪️ Warsztaty i szkolenia: rozwijaj umiejętności niezbędne do prowadzenia zrównoważonego biznesu.

▪️ Dostęp do ekspertów: czerp wiedzę od doświadczonych mentorów i liderów branży.

▪️ Sieć wsparcia: zbuduj relacje z przedsiębiorcami, którzy podzielają Twoje wartości.
12.06.2024  godz. 17:30 - Marka osobista: Twoje Alter Ego

Odkryj tajniki skutecznego personal branding, który pokaże światu Twoje najlepsze "ja". Dowiedz się jak wykorzystać swoje talenty i prowadź swój biznes z autentycznością.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu? 

Powiemy Ci jak kreować wizerunek swojej marki w internecie, aby osiągać wymierne korzyści biznesowe. Nauczysz się działać w biznesie autentycznie, w zgodzie ze sobą wykorzystując swoje talenty i mocne strony, tak aby konkurencja nie była Ci straszna. Poznasz wartości jakimi kierujesz się w życiu i dowiesz się w jaki sposób możesz wykorzystywać je w swoim biznesie.

O trenerach: 

Sara Zobek - certyfikowany coach i trener psychologii pozytywnej, ale też inżynierem logistyki, stąd jej podejście do psychologii i biznesu najlepiej charakteryzuje słowo: BALANS. Sara jest także coachem biznesu. Wierzy, że triggerem do tworzenia biznesów powinny być unikatowe cechy i talenty przedsiębiorców w pierwszej kolejności. Jej misją jest wspieranie w tworzeniu takich biznesów, które będą dawały przedsiębiorcom poczucie wolności i wspierały finansowo w spełnianiu ich marzeń.

Prywatnie: kilka lat swojego życia spędziła mieszkając w świecie. Meksyk, Stany czy Portugalia to tylko niektóre miejsca z tej listy, to sprawia, że patrzy na świat i i biznes z bardzo otwartą głową i ma nieskończone pokłady wiary w potencjał drugiego człowieka. Wiele widziała i wie, że wszystko jest możliwe z odpowiednim podejściem i ludźmi wokół. Sara ma mnóstwo energii i dużo poczucia humoru, które sprawia, że potrafi mówić prostym językiem o trudnych rzeczach.

Mateusz Maik - marketingowiec, doradca biznesowy, współwłaściciel agencji marketingowej Mom Studio, współtwórca Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Przez niemal 10 lat współtworzył największą sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w tej części Europy. Od ponad 9 lat wprowadza innowacyjne rozwiązania wspierające kadry managerskie oraz rozwija programy wsparcia dla młodych przedsiębiorców. W Mom Studio pomaga przedsiębiorcom skutecznie komunikować się z klientami.


Jakie jeszcze szkolenia w ramach projektu BIZNES BALANS przed nami?
  • Storytelling: Jak opowiadać o swoim biznesie, aby Cię słuchali 
  • Instagram Ninja. Jak zostać gwiazdą internetu.
  • Zbalansuj swoje życie: mniej stresu, więcej sukcesu
  • Jedzenie przy nieregularnym trybie życia: triki dla zapracowanych osób
  • Zdrowe ciało - zdrowy umysł: Odkryj moc ruchu
  • Jak to co myślisz wpływa na to ile zarabiasz?
  • Networking - Twoja biznesowa supermocNajczęściej zadawane pytania

Kiedy startujemy? 12 czerwca 2024

Ile szkoleń zaplanowaliśmy? 8

Gdzie odbywać będą się szkolenia? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza


Nie zastanawiaj się! Postaw na swój rozwój! Czekamy na Ciebie!Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  12.06.2024 godz. 17:30 - Marka osobista: Twoje Alter Ego. Projekt Biznes Balans. Prowadzący: Sara Zobek, Mateusz Maik
już niedostępne -