IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Nauka i Edukacja Rozwój osobisty

ManageUp #3 - porozmawiajmy o Design Thinking!

location icon
Hubraum Krakow Przemysłowa 12, Kraków
calendar icon
Od 7 mar 18:00 do 7 mar 18:00

ManageUp i Inprogress zapraszają na kolejne wydarzenie ManageUp #3 - porozmawiajmy o Design Thinking! Desing Thinking to metoda twórczego rozwiązywania problemów, opierająca się na myśleniu projektowym, której celem jest dostarczanie kreatywnych rozwiązań. Może być stosowana od start-upu po korporacje. Zapraszamy wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o tej metodzie.

"Porozmawiajmy o Design Thinking" nie będzie rozmową. Uczestnicząc w spotkaniu będziesz członkiem Zespołu DT (Design Thinking), który będzie odpowiedzialny za stworzenie konkretnego rozwiązania dla problemu… który na razie pozostawiamy w tajemnicy :) Dowiesz się, czym jest Persona oraz zobaczysz, jak przeprowadzić warsztaty w oparciu o metodę Design Thinking (przejście przez procesy: Empatia, Diagnoza Potrzeb, Generowanie Pomysłów, Prototypowanie i Testowanie). Pod koniec Rafał i Michał powiedzą parę słów o każdym z etapów oraz metodach wprowadzenia Design Thinking w organizacji. Po części merytorycznej zapraszamy na networking i pizzę ❤.

Rafał Czarny - trener Inprogress, projektant planszowych gier szkoleniowych. Od 2009 roku związany z rozwojem i innowacjami. Gra w tenisa ziemnego, planszówki, na konsoli… a kiedyś na czymś podobnym do waltorni w orkiestrze symfonicznej :) Nie może się doczekać spotkania!

Michał Eromin - projektant gier szkoleniowych i symulacji biznesowych, współautor: Agile Game: Agile Warrior, Change Management Game: Bistro Rewolucja, ITIL® Game: Ocean Możliwości, PRINCE2® Business Simulation, SCRUMtastic Businsess Simulation. Moderator i trener Design Thinking. Z wykształcenia socjolog, hobbystycznie zainteresowany metodami heurystycznymi. W życiu prywatnym: gracz (planszowy, karciany, RPG, konsolowy), amator kolarstwa, grafik i fan prozy H.P. Lovecrafta.

#designthinking #design #coach


👉 Miejsce: Hubraum, ul. Przemysłowa 12, Kraków

📮 Kontakt: Masz pytania?

Napisz: kontakt@manageup.pl / Zadzwoń: 605 608 435

📝 Zapisy: Wydarzenie jest darmowe. Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Link do Zapisów : https://manageup3design.evenea.pl/


Do zobaczenia ! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ManageUp#3 - porozmawiajmy o Design Thinking!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc