Makramowe warsztaty

location icon
DESK ROOM Coworking Kościuszki 49/51, bud. "D" LOK 408, łódź
calendar icon
Od 15 lut 10:00 do 15 lut 10:00

Zapraszamy serdecznie do łódzkiego coworku DESK ROOM na warsztaty z plecenia Makram, które w starej tkalni, dawnej fabryki Karola Bennicha w Łodzi, poprowadzi dla Was Agnieszka Chruścińska - pasjonatka Makramy. Prowadząca każdego dnia pogłębia swoją wiedzę na temat tej starożytnej sztuki wiązania sznurków i dzieli się nią z wdziękiem. Do wyplatania pięknych ozdób ściennych nie są potrzebne igły, szydełka ani druty. Wystarczy sznurek.
Podczas warsztatów nauczycie się wszechstronnej techniki wyplatania - poczynając od ozdób ściennych, po kwietniki, torebki i ubrania. Do wyrobu makram wykorzystywane są naturalne sznurki, najczęściej bawełniane, lniane, konopne. Rezultatem stosowania starożytnej umiejętności są nie tylko ozdoby, ale również skuteczna metoda terapeutyczna. Aby spróbować wyplatania potrzeba tylko trochę dobrych chęci, odpowiedniej ilości sznurka oraz pomysłu co chcemy stworzyć.
Uczestnikom zajęć zapewniamy miłą atmosferę, pakiet materiałów edukacyjnych, patyki i sznurki niezbędne do wykonania makramy oraz ciastka, pyszną kawę, herbatę lub zimne napoje.

Kiedy? - 15. 02. 2020 od godz. 11.00

Gdzie? - DESK ROOM Coworking ul. Kościuszki 49/51 (Wjazd i bezpłatny parking od ul. Wólczańskiej 66)

Za ile? - 100 PLN

Czas? - około 4 godzin

Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zakupu biletów.Zapraszamy nie tylko panie, ale i panów :-)

Więcej informacji: www.deskroom.pl / GSM: 695260957

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 100,00 zł -