Machine Learning w Pythonie - praktyczne szkolenie

location icon
warszawa
calendar icon
Od 20 lut 9:00 do 21 lut 17:00

MACHINE LEARNING W PYTHONIE - PRAKTYCZNE SZKOLENIE

  • Dla kogo jest ten kurs?Dla programistów, Project Managerów, dyrektorów IT, analityków Data Science i Business Inteligence, a także dla osób znających podstawy programowania i chcących nauczyć się jak używać Machine Learning.
  • Cel szkolenia:Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z Machine Learning, głównie z jego możliwościami, praktycznym zastosowaniem i ograniczeniami.
  • Forma szkolenia:Szkolenie w większości oparte jest na warsztatach i ćwiczeniach omawianych na forum. Uczestnicy dostają przygotowane wcześniej elektroniczne materiały szkoleniowe, w których mogą robić notatki i wprowadzać zmiany. Podczas spotkania opracowywane są case study dotyczące wielu różnych branż.
  • Korzyści ze szkolenia:Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią wykorzystać dostępny w Pythonie toolset do szybkiego tworzenia prototypów i weryfikowania hipotez. Z łatwością oceniają możliwości rozwiązania danego problemu przy pomocy Machine Learning, a także potrafią dobrać do niego odpowiedni algorytm.
  • W trakcie szkolenia zapewniamy: elektroniczne materiały szkoleniowe, w których na bieżąco można dodawać notatki i komentarze, pomoc w przygotowaniu komputera, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch i certyfikat uczestnictwa.
  • Trener szkolenia:Krzysztof Mędrela - trener i konsultant specjalizujący się w Pythonie i Machine Learning. Tworzy programy rozwoje w firmach: Nokia, Ericsson, Motorolla, Allegro i UBS. Zanim został trenerem pracował jako programista.

Skontaktuj się z nami:  

szkolenia@gigacon.org

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Machine Learning w Pythonie - praktyczne szkolenie
już niedostępne 2 950,77 zł -