Biznesowe Strzelanie z PTG Lublin

location icon
Strzelnica Borek w Piaskach (Gardzienicach), Piaski
calendar icon
Od 22 kwi 15:00 do 22 kwi 15:00
ticket icon
Od 199,00 zł

Budowanie relacji biznesowych w 2022
czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym


Stań po stronie wygranych przedsiębiorców. Twórz z nami społeczność PTGLiczba 30 miejsc dostępna w obniżonej cenie - 199 zł.

Cena biletów w ostatnich 2 dniach przed imprezą wzrasta.

Strzelnica Borek w Piaskach jest miejscem, w którym można rozpocząć przygodę związaną ze strzelectwem lub doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. Zapraszamy na imprezę strzelecką dla każdego z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią palną. 

W cenie tej zawarte jest :

- szkolenie
- stanowisko strzeleckie
- opieka instruktora
- amunicja: 33 sztuki amunicji do broni: glock 17, glock 26, cz p09 uzi, broń długa / karabinek AR, kałasznikow oraz gładka lufa / strzelba Fabarm.

Niniejsza cena obejmuje zarówno strzelanie, jak i ognisko. 

Istnieje możliwość wzięcia wspólnego udziału z dziećmi 13+

Gwarantujemy m.in. profesjonalną i doświadczoną kadrą instruktorską.

Cele spotkania:

- doskonalenie umiejętności strzeleckich wśród przedsiębiorców

- integracja środowiska lubelskiego biznesu

- miłe spędzenie czasu w kameralnym gronie 


Wydarzenie odbędzie się w piątek 22.04.2022 o 15.00 na Strzelnicy Borek w Piaskach pod Lublinem.

Uczestnicy spotkania w ramach bonusu będą mogli dołączyć do zamkniętej lokalnej grupy Whatsapp służącej wzajemnemu wsparciu. Dzięki niej mają ze sobą kontakt non stop przez cały tydzień. 


Miejsce:

Strzelnica Borek w Piaskach pod Lublinem

Integracja w gronie przedsiębiorców

Menu OGNISKO

Kiełbasa na ognisko, przekąski zimne: wędzona polędwiczka wieprzowa z ziołami/schab z pieca w majeranku i czosnku/ kurczak sous vide w płatkach chili, śliwki suszone zapiekane w bekonie, śledź tradycyjny w oleju z cebulą, śledź w sosie tatarskim 

Dodatki: pieczywo mieszane/ smalec z boczkiem i cebulą/ ogórki kiszone, musztarda/ ketchup, sałatka ze świeżych warzyw (rukola, pomidor koktajlowy, rzodkiewka, sałata), sałatka grecka z serem feta i oliwkami.

Alkohol we własnym zakresie.


Program wydarzenia

15.00 - Zbiórka na Strzelnicy w Piaskach
15.15 - Krótkie przeszkolenie BHP
15.30 - Rozpoczęcie strzelania. Wspólne ognisko i grill, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 200 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 300.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 40 miliardów złotych. W naszej społeczności są również Spółki Skarbu Państwa.

Jednym z najbliższych celów PTG jest wejście do Rady Dialogu Społecznego (dawna Komisja Trójstronna ds. Społeczno-Gospodarczych). Dzięki temu będziemy mieć większy wpływ na kształtowanie się prawa w Polsce, ponieważ w tej chwili jest za mało przedstawicieli ze strony przedsiębiorców w RDS. Spełnienie tych kryteriów jednocześnie napędza rozwój naszej organizacji. Jesteśmy też na etapie tworzenia struktur, tak aby mieć po 1 przedstawicielu w każdym powiecie w Polsce oraz aby organizować regularne, comiesięczne spotkania w dużych miastach.

Członków PTG na bieżąco informujemy o Kolacjach Biznesowych, Webinarach oraz innych inicjatywach podejmowanych przez PTG.

Agenda naszych spotkań jest zawsze stała, ale za każdym razem urozmaicona. Kolacje najczęściej organizujemy o godz. 18 lub 19 w dogodnej lokalizacji. Spotkanie najczęściej przebiega wg takiego programu:

Część 1 - to czas na kuluary, a więc okazja do poznania nowych osób i porozmawiania o tematach z poprzedniego spotkania.
Część 2 - przywitanie gości i kolacja integracyjna
Część 3 - prezentacja przewodnia (zapraszamy ciekawe osoby lub organizujemy szkolenie, które odpowiada na aktualne potrzeby i wyzwania firm)
Część 4 - czas na autoprezentacje (tu każdy mówi o tym czym się zajmuje i czego obecnie potrzebuje, jak można mu pomóc). Na tą część należy patrzeć szerzej tzn. że każda z osób przyprowadza de facto na to spotkanie bagaż swoich kontaktów, swoich znajomości, a badania pokazują, że średnio każdy z nas posiada około 150 takich relacji. Dlatego najwięcej rekomendacji i poleceń odbywa się między firmami członkowskimi, a znajomymi innych firm członkowskich.
Część 5 - kuluary, czyli czas aby porozmawiać na tematy poruszone w części prezentacji i rekomendacji


Wszystkie potrzeby z każdego spotkania zawsze są spisywane i publikowane Członkom i na zamkniętą grupę, tak aby potrzeby danego miasta były widziane przez inne regiony, w których działamy. My widzimy ich potrzeby, a oni nasze. Na uczestnictwo w Polskim Towarzystwie Gospodarczym należy patrzeć również jak na możliwość poszerzenia źródła poleceń dla swojej firmy.

Dla wielu osób tak naprawdę najważniejszą rzeczą w PTG jest możliwość spotkania się z przedsiębiorcami, czyli ludźmi, którzy przeżywają podobne problemy, mają podobne wyzwania, bo czasem nie ma z kim porozmawiać na ten temat w swoim otoczeniu. Ludzie cenią sobie bardzo możliwość regularnych spotkań w gronie właścicieli firm, bo wiedzą, że motywuje ich to do dalszego rozwoju. Uczą się od siebie nawzajem lub zapobiegają problemom.

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl
Link do opisu Członków Zarządu PTG:  https://iptg.pl/zarzad/

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia:

- Kiedy: 22 kwietnia, piątek, godz. 15.00

- Miejsce: Strzelnica w Piaskach pod Lublinem


Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Spotkanie Biznesowe Spotkanie Biznesowe

Spotkanie Biznesowe

już niedostępne 199,00 zł -