Zarządzanie Przemysł

SPC - statystyczne sterowanie procesem szkolenie - z Excelem - Lynsky Solutions

location icon
Kraków Rydlówka 5, Kraków
calendar icon
Od 4 lis 9:00 do 5 lis 16:00
ticket icon
Od 1 709,70 zł

Statystyczne sterowanie procesem (SPC) jest jednym z najstarszych, najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych narzędzi statystycznych w zarzadzaniu jakością. SPC odpowiada na kluczowe pytania dotyczące możliwości spełnienia wymagań klienta, czyli ocenę zdolności proces do spełnienia oczekiwań (wskaźniki zdolności procesu) oraz monitorowania zmienności procesu w czasie (karty kontrolne Shewharta).

Monitorowanie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem SPC, daje możliwość szybkiego wykrywania problemów i możliwości zakłócenia przebiegu procesu. Dzięki podjętym na podstawie sygnałów z karty kontrolnej działaniom, pozwala na utrzymanie stabilności procesu, jego doskonalenie a co zatem przyczynia się do zapobiegania występowania niezgodności w danym procesie.

CEL SZKOLENIA

Szkolenie pokazuje możliwości zastosowania w przedsiębiorstwie metod statystycznego sterowania procesami, czyli kontroli procesów za pomocą narzędzi statystycznych. Uczestnicy dowiadują się jak oceniać zdolność procesu za pomocą współczynników, monitorować proces używając kart kontrolnych Shewharta, obserwować prawidłowość przebiegu procesu oraz jego odchylenia od standardu - względem granic specyfikacji.

Więcej informacji i program dostępne na naszej stronie internetowej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Tutaj kupisz bilet na szkolenie SPC - statystyczne sterowanie procesem Bilet na szkolenie SPC

Tutaj kupisz bilet na szkolenie SPC - statystyczne sterowanie procesem

dostępnych: 15

5 Listopada 2020, 16:00 1 709,70 zł