IT i Nowe technologie Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna DIY, Majsterkowanie, Hobby

Loża Ekspertów Primusa - Jak nie zwariować z nastolatkiem?

location icon
Fundacja Primus Zoltana Balo 1, Warszawa
calendar icon
Od 16 gru 19:00 do 16 gru 19:00

Jak nie zwariować z nastolatkiem? - Czyli o uzależnieniu od gier, smartphone'ów i tabletów, metodach radzenia sobie w sytuacjach trudnych

oraz o relacji rodzic - dziecko i wspieraniu młodego człowieka w rozwoju. Choć gry komputerowe są w naszych domach od niemal trzydziestu lat, wiedza w ich temacie wydaje się być znikoma. Cienka granica pomiędzy pasją a uzależnieniem zaciera się coraz bardziej. Jak rozpoznać uzależnienie od gier komputerowych? Jak z nim walczyć? 

Krzysztof Piersa był wcześniej uzależniony od gier komputerowych. Pokonał je jednak własnymi siłami a swoją historie spisał ku przestrodze innych graczy. Pokazuje zarówno dobre jak i złe strony grania na komputerze, a także konsekwencje wielogodzinnego przesiadywania przed komputerem.

O uzależnieniach od gier, smartphonów i internetu opowiem nam Dziennikarz, Coach Krzysztof Piersa autor książki "Komputerowy Ćpun", która jest uznawana za pierwszy i w dalszym ciągu jedyny rzetelny poradnik dotyczący uzależnienia od gier komputerowych w Polsce.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatne miejsce
Wyprzedane Brak wolnych miejsc