"Częstotliwości dla zdrowia, fitness, sportu i biznesu"

location icon
London Marriott Hotel Maida Vale NW6 5RP, Londyn
calendar icon
Od 7 gru 10:00 do 7 gru 16:00

Zapraszamy na konferencję z wykładami i w formie warsztatów w Londynie  w dniu 7 grudnia 2019 r., w sobotę  w godzinach od 10.00 do 16.00 w London Marriott Hotel Maida Vale NW6 5RP
Jest to wydarzenie dla każdego, kto jest zainteresowany używaniem we własnym zakresie w rodzinie urządzenia medycznego Healy.

Prowadzący :

1. Dirk Zahlamann, CEO Healy World GMBH

2. Gerry van Zantvoort, Lider&Founder Healy World Member

3. Marcin Sowiński MD, Specialist in frequency applications in medicine.


Healy ma zakres sprzętu medycznego, o tym też będzie mowa, ale główny temat spotkania to praktyczne aspekty używania tego urządzenia w domu i gabinecie medycyny naturalnej, u naturopaty, dietetyka, fizjoterapeuty, psychoterapeuty, psychologa, kosmetologa, w gabinecie kosmetycznym, w zakładzie fryzjerskim, gabinecie biorezonansu, medycyny chińskiej, akupunktury, homeopaty, itp.

Zainteresowany jesteś zegarkiem, który mierzy tętno, zmienność rytmu tętna, czyli tzw. HRV, EKG z oceną parametrów, np długości poszczególnych odcinków, ciśnienie tętnicze, z funkcją ostrzeżenia o zagrożeniach dla zdrowia, monitoring aktywności fizycznej, krokomierz, wydatkowanie kalorii, długość snu, jakość snu, czyli ilość faz REM, dobiera do twojego stanu zdrowia żywienie i witaminy, czy minerały ci potrzebne, planuje aktywności fizyczne, dba o kontrolę wagi, poziom relaksu, podaje w aplikacji istotne propozycje w celu wyrównania zaburzeń, które zmierzył? Może nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Może na urodziny lub imieniny? A może chcesz się zająć promocją tego projektu i zarabiać pieniądze? Nie czekaj, podejmij decyzję już teraz.

W ramach konferencji odbędzie się  także prezentacja Healy Smartwatch oraz szkolenie biznesowe.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego pierwszeństwo wejścia mają tylko osoby zarejestrowane.


Konferencja odbędzie  się w  w dniu 7 grudnia 2019 r., w sobotę w godzinach od 10.00 do 16.00 w London Marriott Hotel Maida Vale NW6 5RP. Wstęp jest płatny, 20 funtów.Zajęcia prowadzą wykwalifikowani naturoterapeuci i lekarz.

W drugiej części tematem będzie: "Jak wykorzystać w biznesie Healy?"

Będą to zajęcia na temat możliwości zarabiania, jakie są elementy programu partnerskiego dla członków World Healy Member? Jak rozwijać swój własny biznes? Kontakt tel. 731 750 890 email: biuro@bcgclinic.pl
Organizator: BCG Clinic Sp. z o.o. ul. Lubczyńska 6 Załom
www.bcgclinic.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zapisz się
już niedostępne 125,00 zł -