Z każdym oddechem bliżej siebie - kobiecy warsztat oddechowy w Łódź

location icon
Ginger up Studio Próchnika 5, łódź
calendar icon
Od 23 maj 11:00 do 24 maj 17:00
ticket icon
Od 100,00 zł

Drogie Kobiety!
Zapraszam na warsztat wprowadzający w świat Oddechu, jego relacji z emocjami, ciałem, umysłem i Duszą. 

Ten warsztat to podróż do siebie. Mapą jest nasze ciało. Przewodnikiem oddech.

W ciągu dwóch dni poprzez różne praktyki i doświadczenia będziemy eksplorowały, jak świadomy Oddech pomaga budować kontakt ze sobą. W jaki sposób może wspierać w rozpoznawaniu tego, co jest właściwe, prawdziwe dla ciebie. Jak może wpływać na twoje życie, poziom energii i relacje ze światem.
Będziemy pracowały nad otwarciem oddechu i serca. Otwierając przepływ oddechu otwieramy się na przepływ życia i jego obfitość. Możemy uzdrowić Duszę i wspierać jej integrację z ciałem. Otwierając serce możemy doświadczać wdzięczności i akceptacji, aby z tego miejsca działać w świecie.
Będziemy poszukiwały źródła naszej wewnętrznej Mocy, stawały w niej, eksplorowały.


DZIEŃ PIERWSZY:
Pierwszego dnia warsztatów poznasz praktyki oddechowe, które od razu możesz wykorzystać do polepszenia komfortu codziennego życia. Równolegle przygotują cię one do doświadczenia sesji oddechu BreathFlow. To bardziej zaawansowana praktyka, dzięki której możesz uzdrowić różne aspekty życia na wielu poziomach.
W trakcie tego dnia, pracujemy solo, w parach lub większych grupkach. Wykorzystujemy dotyk, ruch, rozmowę.


DZIEŃ DRUGI:
W drugim dniu warsztatów doświadczysz pełnej sesji oddechu. To okazja do zajęcia się własnym tematem w wybranym przez ciebie obszarze. Może już dobrze wiesz, czego potrzebujesz lub jakiej sprawie chcesz się przyjrzeć. Co pragniesz uzdrowić, na co się otworzyć lub co domaga się domknięcia. Jeśli nie, nic się nie martw. Pomogę ci wyłonić intencję do Twojej pracy. 
Tego dnia pracujemy w parach, sesja odbywa się w wymiennej asyście. 


GDZIE I KIEDY?
🏠Ginger up Studio, ul. Próchnika 5, Łódź
📅Sobota, 23 maja, 🕙 11.00 - 18.00📅Niedziela, 24 maja , 🕙 11.00-17.00
☝️Jeśli brałaś już udział w warsztatach wprowadzających do metody, możesz przyjść na samą sesję oddechową (niedziela).
Zachęcam do udziału w pełnych warsztatach dla pogłębienia praktyki i zdobycia doświadczenia w często zaskakująco nowym wymiarze.


INWESTYCJA:
Warsztaty i sesja oddechowa (sobota i niedziela): 320 zł
Sesja oddechu (tylko dzień drugi): 100 zł

Zależy mi, by wszystkie zainteresowane mogły uczestniczyć w prowadzonych przeze mnie zajęciach. Jeśli więc pieniądze stanowią dla Ciebie jedyną barierę, daj mi proszę znać. Znajdziemy rozwiązanie. 

ZAPISY i PYTANIA:
Mailem: domoddechu@gmail.com lub messengerem.
Pracujemy w kameralnej kobiecej grupie więc liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Proszę o wcześniejsze zapisy. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają potwierdzenie drogą mailową wraz z numerem konta do zaliczki (150 pln), która potwierdza udział. Możesz także opłacić zaliczkę lub całość korzystając z linka:


O MNIE:
Marta Grabowska Dyplomowany praktyk i trener oddechu transmodalnego w Instytucie Oddechu.Jestem absolwentką podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS / Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Wiele lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, zarządzając międzykulturowymi zespołami.Kocham życia, jestem miłośniczką oddechu, lasu i intuicyjnego tańca - uwielbiam radość, swobodę i skupienie praktyki 5Rytmów. Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty w różnych miastach w Polsce oraz online.fb.com/domoddechuDo zobaczenia ❤️❤️Marta 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kobiecy warsztat oddechowy - Łódź - 23-24 maja (zaliczka na cały warsztat)
już niedostępne 150,00 zł -
  Kobiecy warsztat oddechowy - 23-24 maja - Łódź (całość)
już niedostępne 320,00 zł -
Na niedzielę tylko zapraszam kobiety, które wcześniej brały udział w warsztacie oddechowym prowadzonym przeze mnie lub innego praktyka współpracującego z instytutem oddechu. Jeśli nie brałaś udziału w warsztacie, to zapraszam na cały weekend. Jeśli cena jest jedynym problemem - odezwij się do mnie, znajdziemy rozwiązanie. Do zobaczenia. Marta Sesja oddechowa (tylko niedziela)

Na niedzielę tylko zapraszam kobiety, które wcześniej brały udział w warsztacie oddechowym prowadzonym przeze mnie lub innego praktyka współpracującego z instytutem oddechu. Jeśli nie brałaś udziału w warsztacie, to zapraszam na cały weekend. Jeśli cena jest jedynym problemem - odezwij się do mnie, znajdziemy rozwiązanie. Do zobaczenia. Marta

już niedostępne 100,00 zł -