Marketing Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

LinkedIn Local Częstochowa #02

location icon
Biznes Zone (1 piętro, wejście w bramie) Jasnogórska 27, częstochowa
calendar icon
Od 28 sty 16:30 do 28 sty 16:30


28 stycznia po raz drugi w Częstochowie odbędzie się spotkanie lokalnej społeczności platformy LinkedIn!

LinkedIn Local to światowa inicjatywa wywodząca się z Australii. Jej inicjatorem w Polsce jest Bartek Ziemiański, a w Częstochowie Aleksandra Kroll i Szymon Kryczka.

LinkedIn Local ma na celu przenoszenie wirtualnych kontaktów z sieci zawodowej LinkedIn do świata offline, aby budować prawdziwe relacje międzyludzkie.

Wydarzenie kierowane jest do Ciebie jeśli:

  • Jesteś przedsiębiorcą, pracujesz na etacie, szukasz nowych wyzwań zawodowych
  • Chcesz wykorzystać potencjał LinkedIn w swojej pracy lub karierze
  • Kręci Cię rozwój osobisty, personal branding, interesują Cię media społecznościowe, marketing sprzedaży
  • Pragniesz nawiązać autentyczne, wartościowe relacje


Czego możesz się spodziewać?
Podczas najbliższego spotkania odbędą się trzy prelekcje:

Marta Czapik - "Czy LinkedIn działa? Czyli jak rzuciłam etat i rozwinęłam Legalna Marta"

✅ Oskar Kazibudzki - "Co nas różni, co wyróżnia, czyli jak wiedza o osobowościach pomaga budować relacje, podejmować wyzwania i realizować zadania zespołowe."

Aleksandra Kroll i Szymon Kryczka - "Jak założyć konto na LinkedIn, co publikować, jak budować sieć kontaktów?"


Między prelekcjami odbędą się networkingowe przerwy. Będzie to idealna okazja do nawiązania nowych kontaktów - podaj dalej informacje o wydarzeniu i zaproście znajomych!

Data: 28 stycznia 2020, godz. 17:30 - 20:30 (prosimy o punktualność)

Miejsce spotkania: Biznes Zone przy ul. Jasnogórskiej 27 - na 1 piętrze - zobacz na mapie.

Wstęp: Bezpłatny, po uprzedniej rejestracji! Liczba miejsc jest ograniczona.Harmonogram:

17:30 - 17:45 - rejestracja uczestników

17:45 - 18:00 - otwarcie spotkania

18:00 - 18:30 - prelekcja I 

18:45 - 19.00 - przerwa networkingowa

19:00 - 19:30 - prelekcja II

19.30 - 19.45 - przerwa networkingowa

19:45 - 20:15 - prelekcja III

20:15 - 20:30 - zakończenie + dalsza część networkingu

Poznaj nas na LinkedIn i na LinkedInLocal w Częstochowie

👉 Marta Czapik - kobieta informatyk z wykształcenia i pasji. Od 6 lat w branży IT pomaga firmom dokonywać właściwych wyborów dotyczących oprogramowania. Przygodę z licencjonowaniem zaczęła w 2014, podejmując pracę u Złotego Partnera Microsoft. Na początku zajmowała się umowami grupowymi Open Academic i sprzedawała licencje dla edukacji. Zaliczyła wszystkie kursy, zdała egzamin Microsoft Licensing Solutions Expert i rozpoczęła karierę z licencjami komercyjnymi w pełnym zakresie. Kontakt z biznesem pozwolił jej zdobyć ogromne doświadczenie i kompetencje.

Dzisiaj prowadzi działalność szkoleniową i uczy firmy korzystać z Office 365. Szkoli handlowców, marketing, administrację oraz zarząd w zakresie wykorzystania Office 365 w codziennej pracy.

Mówi o sobie: "Nie nazywam się sprzedawcą - Jestem doradcą! Stawiam się w roli konsultanta, który rozumie potrzeby klienta i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązania."

👉 Oskar Kazibudzki - certyfikowany trener, coach, konsultant, wierzący, że rozwój świadomości ludzi wpływa bezpośrednio na jakość ich życia. Od ponad 18 lat prowadzi różne projekty biznesowe, jako trener spędził na salach szkoleniowych blisko 9000 godzin ucząc innych. Działa w branży IT, finansowej, medycznej, FMCG, automotive, prawniczej, usługowej, produkcyjnej, instytucji publicznych i szkolnictwa. Jako coach pomaga ludziom w osiąganiu ich celów i pokonywaniu przeszkód. Jako konsultant doradza w przedsiębiorstwach jak usprawnić pracę i strategię działania. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu przywództwa, sprzedaży, komunikacji i dynamiki zespołów oraz coachingu biznesowym, kariery i life. Posiada międzynarodowe certyfikaty szkoleniowe Persolog® oraz MindSonar® oraz jest trenerem sprzedaży Sandlers Training.

👉 Aleksandra Kroll - marketerka, specjalistka ds. komunikacji, dbająca o sprawny przepływ informacji oraz wizerunek firmy. Odpowiada za komunikację wewnętrzną oraz marketingową w firmie Exact Systems. Organizator spotkań networkingowych LinkedIn Local Częstochowa. Pasjonatka employer brandingu, candidate experience oraz muzyki granej na żywo. Uważa, że koncerty to najwyższa forma komunikacji.

👉 Szymon Kryczka - administrator systemów informatycznych z zamiłowaniem do marketingu. Przedsiębiorca - właściciel Studia Usług Internetowych R88.pl. Dostarcza rozwiązania internetowe: projektuje strony i sklepy online, projektuje logo wraz identyfikacją wizualną, dostarcza treści i dba o profile firm w Social Media. Wraz ze swoim zespołem projektuje również materiały reklamowe jak wizytówki, ulotki, opakownia, kalendarze itd. - zajmuje się  również poligrafią i gadżetami reklamowymi. Chętnie prowadzi ciężkie i wymagające projekty. Lubi poznawać nowych ludzi oraz współpracować z nimi. Łączy osoby z pomysłami, aby mogli zrealizować je wspólnie. Jest pomysłodawcą i organizatorem spotkań networkingowych LinkedIn Local Częstochowa.


Daj się poznać! Podczas spotkania chcemy się poznać jako ludzie i dlatego rozmawiamy o wszystkim, choć unikamy bezpośredniej sprzedaży naszych usług i towarów.

Uśmiechnij się do kamery! Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz zgodę na publikację przez organizatorów Twojego wizerunku w formie zdjęć lub wideo w celach promocyjnych w social media.


Partnerzy wydarzenia:

Partnerzy medialni:


 


Do zobaczenia!

LinkedIn Local Częstochowa

Organizatorzy: Aleksandra Kroll, Szymon Kryczka

Serdecznie zapraszamy! #linkedinlocalczestochowaUwaga! Spotkania mają charakter niekomercyjny. Nie sprzedajemy na nich swoich towarów i usług.


Biorąc udział w wydarzeniu, wyrażasz zgodę na dokumentację wydarzenia w formie zdjęć i wideo oraz wykorzystanie Twojego wizerunku przez Organizatorów LinkedIn Local Częstochowa oraz LinkedIn Local Polska w celach promocyjnych w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram) oraz akceptujesz regulamin wydarzenia dostępny w zakładce "Regulamin".


To wydarzenie nie jest sponsorowane, promowane ani obsługiwane przez LinkedIn. This event is not sponsored, endorsed, or operated by LinkedIn.


Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.linkedin.com/help/linkedin/answer/99369

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
28 stycznia 2020, 17:30-20:30 (Wtorek) Bilet bezpłatny na LinkedIn Local Częstochowa

28 stycznia 2020, 17:30-20:30 (Wtorek)

Wyprzedane Brak wolnych miejsc