Linkedin dla opornych, szkolenie o tym jak nie prowadzić konta na Linkedin.

location icon
calendar icon
Od 27 maj 10:00 do 27 maj 11:30

Linkedin dla opornych, szkolenie o tym jak nie prowadzić konta na Linkedin.Już 27 maja Tomasz Wojtyś z Akademii Pana Lexa i Piotr Chodosz z Rentownej Kancelarii rozprawią się z największymi grzechami LinkedIna.💡 O czym będziemy mówili?
✔czego nie powinniśmy robić na LinkedInie?
✔jak zapracować na markę spamera?
✔jak nie zapraszać do swojej sieci znajomych?
✔jak zapracować na bana?
✔jak używać języka zrozumiałego tylko dla autorai wiele innych porad, które można zrozumieć dosłownie, ale można też zupełnie odwrócić i stworzyć idealny profil pod kątem sprzedaży swoich usług, budowy marki osobistej, z myślą o znalezieniu nowej pracy czy stworzeniu strony firmowej.Zapisy:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/linkedindlaopornychSerdecznie zapraszamy!Szkolenie odbędzie się na platformie Evenea w piątek 27 maja o godz. 10:00. Cena szkolenia to 149 zł netto.
📣
Prowadzący:💡 Piotr Chodosz - prawnik, niezależny konsultant rozwiązań LegalTech, czyli systemów wspierających pracę profesjonalnych kancelarii prawnych. Od lat wspiera prawników w wyborze efektywnych systemów do zarządzania kancelarią. Prowadzi podcast Rentowna Kancelaria.💡 Tomasz Wojtyś - entuzjasta social mediów. Od lat na LinkedIn wspiera prawników, dostarczając im systemy informacji prawnej, edukując i szkoląc. Prowadzona przez niego Akademia Pana Lexa cieszy się ogromną popularnością wśród prawników.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Linkedin dla branży prawnej
już niedostępne 183,27 zł -