#Academy_Smolna#2019 Szkolenie: Lean Thinking - Polowanie na marginalne zyski

location icon
Centrum Kreatywności Targowa 56, Warszawa
calendar icon
Od 24 wrz 9:45 do 24 wrz 16:00

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

zaprasza na warsztat, który odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa

Lean Thinking - Polowanie na marginalne zyski

w ramach projektu #Academy_Smolna#2019, który realizuje

Fundacja Inkubator Technologiczny - Youth Business Poland

"Nawet największy głupiec jest w stanie zwiększyć wydajność pracy, jeżeli poświęci na to odpowiednią ilość środków. Prawdziwą sztuką jest zwiększenie efektywności bez dodatkowych inwestycji w nowe urządzenia i technologie" Masaaki Imai (guru kaizen i lean)

Chcesz się dowiedzieć jak podnosić efektywność w swoim biznesie poprzez 1%-towe zmiany? Szukasz inspiracji i mikrousprawnień do doskonalenia Twojej firmy, rozwoju pracowników, zwiększania efektywności, budowaniu skutecznych i zaangażowanych zespołów? Pragniesz skutecznie i trwale wprowadzić zmiany, ale czujesz że drastyczne zmiany przerażają Cię i hamują?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś / łaś TAK, to szkolenie Lean Thinking - Polowanie na marginalne zyski skutecznie zmobilizuje Cię do działania! Dzięki niemu dowiesz się jak dzięki małym krokom możesz dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe.

Szkolenie opiera się o metodologię Lean Thinking, Aggregation of MarginalGains (agregacji marginalnych zysków) i filozofii kaizen.


LEAN THINKING to filozofia szczupłego myślenia. Polega na eliminowaniu marnotrawstwa przy równoczesnym tworzeniu bogactwa. W życiu i w pracy podpowiada jak robić rzeczy, które są ważne przy najmniejszym wysiłku.Pokazuje jak stosując minimalnie możliwe środki tworzyć maksymalne możliwości.

AGGREGATION OF MARGINAL GAINS (Kumulacja Marginalnych Zysków) to nowoczesny model zarządzania oparty na filozofii kaizen i lean. Pozwala osiągnąć spektakularne sukcesy bazując na minimalnych poprawach działań. Okazuje się, że nawet mała optymalizacja działań potrafi dać niewiarygodne efekty gdy jest zrealizowana konsekwentnie i w odpowiednim miejscu.

Korzyści wynikające z udziału w warsztacie:

 • Nauczysz się jak zwiększać efektywność przy minimalnych nakładach finansowych.
 • Nauczysz się szukać "szczupłych " rozwiązań dookoła siebie.
 • Zaczniesz bezpiecznie i skutecznie wprowadzać zmiany na stałe a nie na chwilę.
 • Uporządkujesz swoje pomysły. Zaczniesz je wprowadzać w życie zgodnie ze własną przemyślaną strategią. Bez stresu, paniki i chaosu.
 • Zaczniesz wykorzystywać niewidoczne zasoby, które już masz a ich nie zauważasz
 • Nauczysz się priorytetyzować swoje działania.
 • Poznasz strategię rozwoju firmy opartej o filozofię kaizen, metodologię lean thinking i filozofię ciągłego doskonalenia.
 • Znajdziesz proste udoskonalenia dzięki, którym zaczniesz się szybciej rozwiać.
 • Podniesiesz produktywność swoich działań.

Dodatkowo podczas szkolenia:

 • poznasz innych przedsiębiorców i zdobędziesz nowe kontakty biznesowe,
 • otrzymasz certyfikat po ukończonym szkoleniu,
 • zapewniamy poczęstunek i napoje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się - JAK 1% ZYSKI MOGĄ WPŁYNĄĆ NA TWOJĄ FIRMĘ? - przyjdź 24 września o godzinie 9:45 do Centrum Kreatywności Targowa :) Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja za pośrednictwem serwisu Evenea. Liczba miejsc ograniczona. Warsztat kierowany jest do początkujących przedsiębiorców oraz osób, które planują założenie własnej firmy i poszukują wsparcia w skutecznym zarządzaniu firmą. Szkolenie jest realizowane w ramach programu doradczo-szkoleniowego #Academy_Smolna#2019.


INFORMACJE O PROWADZĄCYM

Znalezione obrazy dla zapytania tomasz miler kaizen

Tomasz Miler - Ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał w dużych korporacjach i małych kilkuosobowych firmach rodzinnych. Jest trenerem zmiany, konsultantem biznesowy, partnerem produktywności, marketingowcem. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także jako mentor dla młodych przedsiębiorców w Youth Business Poland oraz trener Lean Education - organizacji promującej Lean wśród młodzieży.

Fan filozofii kazien i 1%-owych zmian. Małymi krokami przebiegł kilka maratonów. Małymi krokami został trenerem, małymi krokami napisał też książkę: "KAIZEN -Jak osiągać wielkie cele małymi krokami". 

Prowadził szkolenia m.in. na Politechnice Warszawskiej, w Delloite Polska, podczas Lean Camp.


Przebieg spotkania:

09:45 - 10:00 Rejestracja uczestników

10.00 - 13.00 Szkolenie, część 1.

13.00 - 14.00 Przerwa lunchowa (we własnym zakresie)

14.00 - 16.00 Szkolenie, część 2.

_______________________________


Program doradczo - szkoleniowy #Academy_Smolna#2019 finansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa. Operatorem programu jest Fundacja "Inkubator Technologiczny" (Youth Business Poland). Po więcej szczegółów zapraszamy na:

http://firma.um.warszawa.pl/doradztwo-indywidualne-academy_smolna/

http://ybp.org.pl/academy_smolna/

Zapraszają: Miasto Stołeczne Warszawa, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Centrum Kreatywności Targowa, Youth Business Poland

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  #Academy_Smolna#2019 Szkolenie: Lean Thinking - Polowanie na marginalne zyski
już niedostępne -