Lean Canvas, czyli dobry start z nowym pomysłem - warsztaty online

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 1 gru 10:00 do 1 gru 13:00

Laboratorium Innowacji Banku Pekao S.A., inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, zapraszają do udziału w bezpłatnym warsztacie online "Lean Canvas, czyli dobry start z nowym pomysłem".

Czy wiesz, że Lean Canvas to pierwszy krok w budowaniu innowacji? Jeśli jesteś studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i myślisz o założeniu własnego biznesu, weź udział w spotkaniu i naucz się samodzielnie korzystać z narzędzia Lean Canvas.

Tematyka:
Lean Canvas, czyli młodszy brat Business Model Canvas, powstał z myślą o startupach w pierwszej fazie rozwoju. Narzędzie, składające się z dziewięciu pól pokazuje, które części biznesu są najważniejsze. Z jego pomocą ocenisz rynkową przydatność swojego pomysłu, zidentyfikujesz jego mocne strony oraz obszary, nad którymi jeszcze warto popracować. Lean Canvas wyznacza dalsze kroki w budowaniu innowacyjnych projektów, zgodnych z metodą Lean Startup.

Eksperci:

Alexander Tokarev
Lider Zespołu Partnerstwa w Innowacjach w Laboratorium Innowacji Banku Pekao S.A. Posiada 7+ letnie doświadczenie w zarzadzaniu innowacjami, akceleracji startupów, definiowaniu wyzwań technologicznych i biznesowych korporacji, scoutingu technologicznym i selekcji innowacyjnych rozwiązań, a także realizacji pilotaży startupów na infrastrukturze dużych przedsiębiorstw.

Katarzyna Wódka
Z innowacjami związana od ponad 6 lat. Zaczynała w funduszu venture capital, gdzie szukała obiecujących startupów do inwestycji. Później przejęła prowadzenie akceleratora HugeThing, który wspierał startupy w budowaniu kontaktów oraz rozwoju. Budowała startup MyService, platformę która powstała bez napisania linijki kodu. Obecnie skupia się na budowaniu partnerstw w innowacji i wdrażaniu startupów do Banku Pekao. We wszystkich tych miejscach wykorzystywała Lean Canvas.

Zapisani uczestnicy, dzień przed wydarzeniem, otrzymają na adres mailowy szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

Ilość miejsc na warsztatach jest limitowana. 
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zachęcamy do zapisów na listę rezerwową.

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  1.12 godz. 10:00-13:00 - Lean Canvas, czyli dobry start z nowym pomysłem - Warsztaty online
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  1.12 godz. 10:00-13:00 - Lean Canvas, czyli dobry start z nowym pomysłem - Warsztaty online (LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -