Latający Krąg by Emilia Wojciechowska - listopad

location icon
Strefa Dobry Start Dyrekcyjna 4/2, Katowice
calendar icon
Od 19 lis 17:00 do 19 lis 17:00

Latające Kręgi to spotkania dla ludzi, którzy zarabiają lub chcą zarabiać robiąc coś, co kochają - twórców i przedsiębiorców.

To networking, ale bez garsonek, to opowieści, ale bez ogniska. Kręgi to nie coaching, ani wykłady ekspertów, którzy mówią, jak żyć. Uczą mówienia o sobie i o tym co się robi i głębszego słuchania. Każdy krąg ma temat lub bohatera, osobę, która opowiada o swojej historii "od kuchni". Latające Kręgi tworzą okazję dla społeczności do spotkania się offline, twarzą w twarz, do wymiany, inspiracji i współpracy. Wymyślone przez Agatę Dutkowską, założycielkę Latającej Szkoły i prowadzone przez lokalne organizatorki, zwane Pilotkami w 13 miastach w Polsce i dwóch poza Polską :)

Krąg to przestrzeń otwarta dla każdego i na każdego. Jedyny warunek: zarabiasz lub chcesz zarabiać na tym, co kochasz. Jesteś twórcą, przedsiębiorcą lub przyszłym przedsiębiorcą, organizatorem... 

Podobno spotkań dla przedsiębiorców są tysiące. Kiedy jednak szuka się okazji do tego, żeby poznać nowych ludzi, w tym potencjalnych klientów, mieć pewność, że zostanie się wysłuchanym, to okazuje się, że opcji nie ma zbyt wiele. Latające Kręgi zrywają z modelem kinowym "siedzimy i słuchamy eksperta" i networkingowym "chodzimy po sali, wręczając sobie wizytówki". Są o wiele bardziej łączące, inicjują więcej połączeń, pozwalają każdemu na bycie widzianym i bycie ważną częścią całości. Dlatego na Latające Kręgi nie należy się spóźniać, ani wychodzić wcześniej.

Dołącz do grupy mojego Kręgu na Facebooku, by być na bieżąco (nawet jeśli nie będziesz uczestniczyć w tym konkretnym). 

Ja sama postanowiłam pilotować Krąg, żeby stworzyć bezpieczną przystań dla wszystkich tych, którzy szukają miejsca, żeby się wygadać, nawzajem wesprzeć i uczyć się od siebie, dzielić dobrymi praktykami. By każdy mógł się wypowiedzieć, ale też nie czuł się do tego zmuszony, jeśli nie chce. By każdy mógł być wysłuchany i czuć się ważny. By poznawać osoby podobne do siebie i by łączyć się w biznesowe partnerstwa.


Bohaterem pierwszego spotkania będzie Barbara Lech! 

Barbara Lech - pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomaga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie. Jest dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, trenerem MindSonar®, dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką. Jest autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego. A przede wszystkim - spełnioną kobietą i mamą Ewy i Bartka. Jej najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są autentyczność i rodzina. Dzięki wsparciu swoich dzieci i świadomości swoich priorytetów, może spełniać się każdego dnia, realizując swoje cele. Tego też uczy swoich klientów. Jest skuteczną businesswoman:

  • W 2016 roku została wyróżniona statuetką "Lwica Biznesu" Magazynu Law Business Quality, 
  • w 2018 roku była nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: "Osobowość Roku" w kategorii Biznes,
  • w 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.
Basia opowie nam o swojej drodze biznesowej, a potem będzie czas na pytania.

Każdy krąg składa się z trzech faz - fazy "hello", w której się poznajemy, fazy "story", w której słuchamy opowieści Bohatera i fazy "wow", w której chwalimy się swoimi dokonaniami. 

Krąg nie jest warsztatem, ani nie jest wykładem. Każdy ma szansę powiedzieć o tym, czym się zajmuje i promować swoje inicjatywy. Nie ma jednak takiego przymusu, można tylko słuchać. Zarabianie na tym, co się kocha, to trudna sztuka. Jej nauka wymaga wielu godzin szkicowania i podpatrywania innych, bardziej zaawansowanych praktyków. Żyjemy w świecie, w którym oglądamy często marketingowe fasady wielu biznesów. Social media inspirują do pokazywania swojej historii, ale w sposób, który sprawia, że perły wiedzy toną w lawinie informacyjnej. Do opowiedzenia własnej historii potrzebne jest specyficzne skupienie - zarówno u opowiadającego, jak i u słuchających. Tego rodzaju skupienie wytwarzamy w ramach Latających Kręgów.

Co zyskasz, biorąc udział w Kręgu:

  • możliwość podzielenia się swoimi wyzwaniami, wygadania się w gronie osób Tobie podobnych,
  • nauczysz się nowych strategii i dobrych praktyk dzięki doświadczeniu innych,
  • zaprezentujesz swoje produkty, usługi i/lub wydarzenia, nauczysz się o nich mówić z pewnością, dumą i przekonaniem,
  • poznasz lokalne osoby twórcze i przedsiębiorcze,
  • wyciszysz się, nauczysz się słuchać i skupiać swoją uwagę na historii innych.

Informacje organizacyjne:

Data: 19 listopada, wtorek, godz. 17-20 (Spotkanie może zakończyć się wcześniej. Ważne: nie spóźniaj się i nie wychodź w czasie trwania kręgu. Spotkanie zakończy się nieobowiązkową, nieformalną fazą kiki - rozmów w kuluarach :))

Miejsce: Strefa Dobry Start, Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2 (1. piętro)

Inwestycja: 50 zł

Zapewniam: wodę, gorące napoje, przekąski (po zakończeniu Kręgu)


Do Kręgu zaprasza Cię:

Emilia Wojciechowska. Jestem coachem i trenerem mentalnym - pomagam osobom zagubionym i zabieganym posprzątać bałagan w głowie i dzięki temu odnaleźć radość i spokój. Jestem też Wizjonerem, a przynajmniej tak mówi o mnie test StrenghtsFinder (i miliony moich pomysłów na przyszłość!). Pracuję z osobami, które czują, że utknęły, potrzebują zmian w życiu, chcą złagodzić stres i żyć po swojemu. Dużo satysfakcji daje mi praca z osobami, które myślą o założeniu własnego biznesu, jak i z właścicielami firm, którzy czują, że utracili pasję do tego, co robią.

Przed zakupem biletu zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia. Jeśli kupujesz bilet, oznacza to, że zgadzasz się z jego postanowieniami.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Lecę w Kręgu

dostępnych: 9

już niedostępne 50,00 zł -