Latający Krąg by Living Dance Form - Warszawa 15.11.2019 - bilety

location icon
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów ul. Kajakowa 12 B, warszawa
calendar icon
Od 29 sty 10:00 do 29 sty 13:00

Latający Krąg by Living Dance Form  - Warszawa - 29.01.2020 

Bohaterką Latającego Kręgu będzie Ania Kupisz-Cichosz, która opowie historię o swoim biznesie i doświadczeniach "od kuchni".

KIEDY:
ŚRODA 29 stycznia 2020 r., godz. 11 - 14.

GDZIE:
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów,
ul. Kajakowa 12B, (wejście od ul. Puławskiej, 300 m w lewo od Kajakowej)
02-838 Warszawa

CENA BILETU: 50 zł

Czym jest Latający Krąg?

Latające Kręgi to spotkania dla ludzi, którzy zarabiają lub chcą zarabiać robiąc coś, co kochają - twórców i przedsiębiorców. To networking, ale bez garsonek, to opowieści, ale bez ogniska. Uczą mówienia o sobie i o tym co się robi. Uczą głębszego słuchania. Każdy krąg ma temat lub bohatera, osobę, która została zaproszona ze względu na swoje dokonania i która chce opowiedzieć o swojej historii "od kuchni". Latające Kręgi tworzą okazję dla społeczności do spotkania się twarzą w twarz, do wymiany, inspiracji i współpracy. Wymyślone przez Agatę Dutkowską, założycielkę Latającej Szkoły i prowadzone przez lokalne organizatorki, zwane pilotkami, w ośmiu miastach w Polsce, Birmingham i Barcelonie. O Latających Kręgach pisały Forbes Women, Gazeta Wyborcza i Tygodnik Powszechny.
Każdy krąg składa się z trzech faz - fazy "hello", fazy "story" i fazy "wow". Krąg nie jest warsztatem, ani nie jest wykładem.

Faza HELLO -  każdy uczestnik będzie miał okazję przedstawić się i powiedzieć kilka słów o sobie, o tym co robi. 

Faza STORY - faza, podczas bohaterki podzielą się swoją historią "od kuchni". W tej części będzie też miejsce na pytania i podzielenie się swoim "aha" w związku z usłyszaną historią.

Faza WOW - runda końcowa, w której możemy powiedzieć, co się u nas będzie działo w najbliższym czasie i zaprosić do siebie, lub też podzielić się tym, co chcemy wdrożyć u siebie w najbliższym czasie. 

  • Wsparciem podczas kręgu będą specjalne karty z zasadami, karty pomagające esencjonalnie opowiedzieć o sobie  oraz drewniana baba, wyrzeźbiona z drewna 5 tysięcy lat leżącego pod wodą. Baba pełni rolę "gadającego patyka" i jest przekazywana dalej po własnej wypowiedzi. Jak ktoś nie chce za bardzo mówić, może słuchać.  
  • Wsparciem i moderatorem będzie też oczywiście pilotka, czyli Joanna Łukaszewicz-Bernady.
  • Bardzo proszę przyjść chwilę wcześniej, wziąć ze sobą wodę i nie przychodzić głodnym :-). Można też przed kręgiem zaopatrzyć się w coś do picia w kawiarence, która znajduje się na parterze domu kultury. 
  • Uczestników będzie od kilku do kilkunastu osób. Spotkanie będzie trwało maksymalnie 3 godziny. Na końcu będzie nieformalna faza kiki, czyli czas na swobodne rozmowy, podzielenie się wizytówkami, dopytanie o coś, co nas zainteresowało.  


Kim jest Ania Kupisz-Cichosz?

Anna Kupisz-Cichosz jest kobietą biznesu, od 10 lat budująca własne firmy (Softway LTD, Fundacja z Inicjatywą, Softway Polska, Firma jest kobietą). Jako strateg biznesowo-finansowy i mentor pracuje z przedsiębiorczymi kobietami nad poprawianiem dochodowości ich biznesów. Umożliwia kobietom zmianę postrzegania ich biznesów. 

Ania właśnie jest osobą, która powie i przekona, czemu nie należy wyceniać się zbyt nisko. Uważa, że po to zakładamy i prowadzimy własne firmy, aby żyć, spełniać marzenia, realizować życiową misję, a nie walczyć o przetrwanie. 

Ania była gościem wielu audycji radiowych i programów telewizyjnych np. Ty i biznes, Siła zmian, Babskie tabu. 

Jest mentorką i wykładowcą w Latającej Szkole Biznesu Agaty Dutkowskiej, w Szkole Liderek, wykładowcą studiów podyplomowych w Collegium Civitas. 

Zaprosiłam Anię, ponieważ jest bardzo przedsiębiorczą kobietą i pomaga tę przedsiębiorczość rozwijać innym. Już wiele lat temu obserwowałam jak jeździ po Polsce ze swoimi wykładami i warsztatami w ramach projektu Firma jest Kobietą. Pomaga przedsiębiorczyniom ogarniać finanse i odpowiednio wycenia swoje produkty i usługi. 

Obecnie wraz z mężem Karolem rozwijają również działalność na rynku anglojęzycznym Kupish & Cichosh 

Ma mnóstwo wiedzy, doświadczeń, którymi chętnie się podzieli. Sami zresztą przekonajcie się na żywo!

Znajdziesz ją:


Pilotka kręgu - Joanna Łukaszewicz-Bernady

Jestem:

Trenerką i założycielką szkoły Living Dance Form - metody rozwojowej wykorzystującej pracę z ciałem w ruchu. Inspiruję się psychologią zorientowaną na proces, tańcem, sportem, świadomością ciała, medytacją w ruchu, a także niektórymi medytacjami buddyjskimi i technikami pochodzących z Hawajów i Meksyku. Współpracowałam z Akademią Zwierciadła, Dojrzewalnią Róż, Wzlotem Kobiet, POP Kreacjami i Ośrodkiem Tu i Teraz w Kawkowie. 
Miałam również swoją przygodę z Radiem Zet, w którym prowadziłam serwis ezoteryczno-rozrywkowy Shangri-La oraz napisałam "Księgę dobrych wróżb" wydaną przez Radio Zet oraz Wiedzę i Życie. 

Pomagam kobietom w rozwoju budować wewnętrzną wolność (zdolność do bycia naprawdę sobą), swobodę ekspresji i podążać za tym, co w nich żywe.

Znajdziesz mnie:

Prowadzę Latające Kręgi bo:

Lubię słuchać historii ludzi podążających za swoją pasją, podejmujących działanie i kreujących swój zawodowy świat. Lubię też Ducha Przedsiębiorczości. Uważam, że poprzez kontakt z innymi, słuchanie ich historii, poznawanie doświadczeń i zmagań, a także przez dzielenie się własnymi wyzwaniami łatwiej jest nam znaleźć swoją własną drogę przedsiębiorcy. Mamy też okazję, aby się rozwinąć, zainspirować i podjąć konkretne działania. 

Dołącz do grupy na Facebooku Latający Krąg by Living Dance Form i bądź na bieżąco.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet na Latający Krąg 29.01.2020
już niedostępne 50,00 zł -