KURS FOTOGRAFII I STYLIZACJI KULINARNEJ

location icon
STUDIO PLATE OF JOY Ul. Trakt Lubelski 393 A, Warszawa
calendar icon
Od 15 lut 9:00 do 15 lut 15:00

Robisz zdjęcia jedzenia, ale brakuje ci w nich magii i niezwykłego klimatu? To znalazłaś się w dobrym miejscu! Warsztat przeznaczony jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych fotografów. Nie ważne czy jesteś blogerem kulinarnym, restauratorem, cukiernikiem czy po prostu lubisz piec i gotować. Jeśli chcesz nauczyć się fotografować w "domowych" warunkach, bez drogiego sprzętu oraz profesjonalnego studia i tworzyć klimatyczne fotografie - ten kurs jest dla Ciebie!

Wymagana jest jedynie znajomość obsługi własnego sprzętu (ważne byś wiedziała gdzie w swoim aparacie włączyć ISO, przysłonę, czas naświetlania oraz ustawić ostrość - jeśli nie jesteś pewna sprawdź to w instrukcji - to bardzo usprawni nam pracę, a wierz mi, wiedzy będzie ogrom). Nie musisz jednak rozumieć tych funkcji w pełni - tego nauczysz się na zajęciach.

Kurs składa się z dwóch części:

Teoretycznej, na której nauczysz się:

 • Podstawowych zasady fotografii i kompozycji
 • solidnych podstaw stylizacji jedzenia - opowiem skąd brać tła i akcesoria do zdjęć, w jaki sposób łączyć ze sobą kolory, tekstury i style, jak tworzyć historię i budować odpowiedni nastrój
 • łatwych i tricków przydatnych w stylizacji, których nie znajdziesz w podręcznikach do fotografii, a które dają a fotografii efekt "wow"
 • operować światłem zastanym w fotografii kulinarnej

Praktycznej, na której:

 • zobaczysz krok po kroku jak tworzy się konkretną kompozycję w oparciu o wcześniej zdobytą wiedzę
 • będziesz tworzyć kulinarne stylizacje na ciemnym i jasnym tle (praca odbywać się będzie w grupach 2-3 osobowych)
 • będziesz pracować z naturalnym światłem (nauczysz się je odbijać, rozpraszać i fotografować pod różnym kątem).

Zabierz ze sobą:

 • Aparat i obiektywy (jeśli masz STATYW również zabierz) - z naładowaną baterią!
 • NIE MASZ APARATU? Nie jest to przeszkodą - jeśli dopiero pragniesz rozpocząć przygodę z fotografią - przed zakupem sprzętu - dobrym krokiem będzie ukończenie kursu. Popracujemy na mojej lustrzance (Canon 77D lub 50 D) a wykonane fotografie otrzymasz ode mnie 😉
 • Coś do robienia notatek - kurs jest bardzo intensywny i zawiera mnóstwo informacji dlatego warto je zapisać i wracać do nich wdrażając teorię w praktyczne działania.
 • *INSTRUKCJĘ OBSŁUGI APARATU - jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze swoje sprzętu koniecznie zabierz ją ze sobą (przestudiuj ją jednak wcześniej).

Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia kursu!

Istnieje możliwość wystawienia faktury (rachunek bez VAT).

Po dokonaniu rezerwacji nie będą możliwe żadne zwroty, chyba że znajdziesz kogoś, kto zajmie Twoje miejsce. Maksymalna ilość osób to 12 uczestników. Zarejestruj się szybko, aby zarezerwować sobie miejsce! Wydarzenie będzie kontynuowane tylko wtedy, gdy zarejestrowanych będzie minimum 8 uczestników - jeśli nie, pieniądze zostaną zwrócone na twoje konto.

Kupując bilet, zgadzasz się na te warunki.


Partnerzy wydarzenia: M2K Pracownia Ceramiczna, Drewnoczas - ręcznie robione deski 

*Dla uczestników mamy kupony rabatowe na zakup ceramiki!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kurs fotografii i stylizacji kulinarnej
już niedostępne 750,00 zł -