Kurs Dla Zakochanych - edycja Legionowo 2021/2022

location icon
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Jana Kantego ul. Ks. J.Schabowskiego 2, Legionowo
calendar icon
Od 3 gru 19:30 do 1 kwi 21:30
ticket icon
Od 0,00 zł

"Zanim  powiesz - Ja biorę Ciebie..."

Kurs dla zakochanych

To cykl spotkań służących rozeznaniu powołania do życia małżeńskiego, 

jak również przygotowujących do sakramentu małżeństwa. 

Uczestnikami kursu mogą być narzeczeni, 

a także pary, które dopiero rozeznają swoje powołanie - bez zobowiązań.


Cały kurs to 17 cotygodniowych spotkań, z których każde trwa od 1,5 do 2,5 godzin. Jest to czas rozeznawania swojego powołania do małżeństwa, czas budowania relacji pomiędzy narzeczonymi, zakochanymi. Jest to czas "ładowania akumulatorów", zdobywania wiedzy i nauki na doświadczeniu innych - by swoje przyszłe małżeństwo zbudować na trwałych podstawach. 

Istotnym elementem kursu są randki, stanowiące niejako "pracę domową" a które pozwalają tylko we dwoje przedyskutować zagadnienia poruszane na kursie, pobyć razem, lepiej budować relację. 

Autorami programu kursu i materiałów kursowych są Magdalena i Wiesław Grabowscy. Kurs ten od kilkunastu lat jest co roku prowadzony w Kościele św. Jakuba na placu Narutowicza. Więcej informacji tutaj: http://kurs-dla-zakochanych.waw.pl/

W naszej diecezji poprowadzą go Marzena i Tomasz Kaczorowscy - doradcy na co dzień posługujący w Parafialnym Ośrodku Formacji Rodziny przy parafii Św. Jana Kantego w Legionowie. 

Kurs zawiera treści obowiązującego w naszej diecezji cyklu 10 spotkań przygotowujących narzeczonych do sakramentu ślubu (katechezy przedmałżeńskie) i może stanowić "zaliczenie" tych katechez.


Jeśli chcecie naprawdę dobrze przygotować się do małżeństwa lub umocnić Waszą relację - Zapraszamy do rejestracji.

Koszt za materiały dla uczestników oraz kawa i herbata na spotkaniach - 100 PLN za parę).

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 grudnia (piątek) od godziny 19:30 w poradni małżeńskiej, w "wikariatce" przy kościele parafialnym parafii św. Jana Kantego w Legionowie. Kolejne spotkania - co tydzień, w piątki. Zakończenie kursu w kwietniu 2022.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kurs Dla Zakochanych - edycja Legionowo - 2021/2022
już niedostępne -