Rozwój osobisty Kultura i Sztuka Projektowanie Uroda DIY, Majsterkowanie, Hobby

SUTASZ dla początkujących - warsztat tworzenia biżuterii

location icon
Pracownia M80 ul.Madalińskiego 80/80, Warszawa
calendar icon
Od 16 lis 17:00 do 16 lis 20:00

Chcesz poznać niezwykłą technikę tworzenia biżuterii metodą sutaszu? Tworzyć bajecznie olśniewające kolorami wzory, które zachwycają i zdobią. 

Serdecznie zapraszamy na warsztat, podczas którego w małej grupie, pod opieką instruktorki nauczycie się jak robić różne cuda z jedwabnych sznureczków, kamieni i koralików techniką sutaszu.

Pokażemy Wam krok po kroku na czym polega haft sutaszowego, jak wielkie ma możliwości i jak fantastyczne efekty można uzyskać obszywając kamienie i korale wielobarwnymi jedwabnymi sznureczkami.

Wspólnie przejdziemy najtrudniejsze etapy szycia: oswoimy drżenie rąk i problemy z nawlekaniem niewidocznej nitki. Materiały wybierzecie sobie z naszych, gromadzonych przez lata skarbów, zaprojektujecie i wykonacie biżuterie wg swojego pomysłu lub skorzystacie z naszych gotowych propozycji. Indywidualny instruktaż pozwoli Wam na dokładne opanowanie techniki, którą będziecie mogły samodzielnie rozwijać w domowym zaciszu.
Zapewniamy miłą, kameralną i twórcza atmosferę naszej pracowni. Na zajęciach powstaną sutaszkowe wisiory lub kolczyki. Ty zadecydujesz o tym jaką biżuterię chcesz wykonać.

W trakcie 3 godzinnego kursu poznasz podstawy, dzięki którym zaczniesz rozwijać nową, kolorową pasję! Mamy dla Was niezwykle inspirujące wzory i mnóstwo bajecznie kolorowych materiałów!


Do zobaczenia!

Uwaga, ilość miejsc ograniczona!
Zapewniamy miłą, kameralną i twórcza atmosferę naszej pracowni. Liczymy na Wasz entuzjazm, zaangażowanie i dobry humor. Ze złym tez sobie poradzimy ;-)

Czas trwania warsztatu: 3 h
Koszt uczestnictwa i materiałów: 85 zł

Chętnych prosimy o rezerwację miejsc poprzez wiadomość fb lub mailem na adres:
Zapisy e-mail: zapisy@pracownia-m80.pl
www.facebook.com/Pracownia.M80
tel. 693 859 100

Ponieważ dostają Panie broszurę instruktażową oraz wszystkie materiały: kamienie, koraliki, jedwabne nici, filc, wykończenia jubilerskie oraz igły do pracy konieczna jest przedpłata za warsztaty.

Pracownia Zajęć Twórczych M80,
ul. Madalińskiego 80/80, Warszawa-Mokotów
Lokalizacja: Pomiędzy stacjami Metro Racławicka i Metro Pole Mokotowskie

Autobusy:
Przystanek Madalińskiego 04
138, 168, 195

Przystanek Madalińskiego 02
168, 174, 195

Metro:
Stacja metra Racławicka lub Pole mokotowskie, jesteśmy dokładnie pomiędzy tymi stacjami.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na warsztaty tworzenia biżuterii Sutasz

dostępnych: 6

już niedostępne 85,00 zł -