Księżycowa droga, TEATR NIKOLI, KRAKÓW (Nocne Teatralia Strachy)

location icon
Scena Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza Kolejowa 1, Krosno
calendar icon
Od 8 wrz 19:00 do 8 wrz 19:00

19:00

Księżycowa droga - Teatr Nikoli, Kraków /spektakl/

miejsce: Scena Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1


Scenariusz i reżyseria: Mikołaj Wiepriew

Scenografia: Dominika Jucha, Mikołaj Wiepriew

Obsada: Dominika Jucha, Mikołaj Wiepriew


Jeśli czegoś bardzo pragniemy, cały wszechświat potajemnie nam sprzyja. Marzenia są bowiem jak księżyc- niby daleko, a jednak na wyciągnięcie ręki. Nie możemy go zatrzymać, ale możemy za nim podążać, a doprowadzi nas tam, gdzie w głębi serca chcemy dotrzeć.

Księżycowa droga to zaskakująca wędrówka dwóch oryginalnych postaci. Nie jest to jedynie wyprawa po świecie, ale też podróż w głąb siebie. Podczas spektaklu stajemy się świadkami poruszającej pogoni za marzeniami. Chociaż owe marzenia bywają różne, świadczą o pragnieniu poznawania świata i tego, co wydaje się nieosiągalne.


Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach 15. edycji Festiwalu Nocne Teatralia Strachy są bezpłatne. Jednak widzowie po każdym z nich będą mogli skorzystać z okazji do wsparcia działalności Festiwalu dowolną, wybraną przez siebie kwotą (PAY WHAT YOU WANT).

"Pay What You Want" to zasada polegająca na tym, że idąc do teatru płacimy wybraną przez nas sumę dopiero po zakończeniu przedstawienia. Za bilet widz płaci tyle, ile uzna za stosowne, w zależności od zasobności jego portfela i tego, jak podobało mu się przedstawienie.

Spektakl w ramach Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy

www.nocneteatralia.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na spektakl - bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc