Księgowość i podatki z ABAK S.A. - konsultacje indywidualne online

location icon
online
calendar icon
Od 31 maj 16:00 do 31 maj 16:00

Konsultacji udzielać będzie ekspert - Grażyna Sałek z ABAK S.A.

Grażyna Sałek - od 1995 r. prowadzi Biuro Rachunkowe. W 2017 jej firma została przejęta przez Abak S.A. Od tego momentu wchodzi w skład kadry pełniącej funkcje zarządcze w Spółce. Współpracowała z firmą audytorską czynnie uczestnicząc w audytach prowadzonych między innymi w grupach kapitałowych. W czasie swojej kariery zawodowej prowadziła jednoosobowe działalności, spółki osobowe, spółki kapitałowe, stowarzyszenia i fundacje. Biegle posługuje się systemami: Symfonia, Optima, Insert, Ax, Wapro i Raks.

Grupa ABAK pomaga przedsiębiorcom odnaleźć się w skomplikowanych przepisach, świadcząc kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe, a także wspierając przy ewidencji podatkowej.
Działa od 28 lat i jest obecnie jedną z najstarszych oraz najbardziej doświadczonych polskich firm outsourcingu księgowego.
W skład Grupy ABAK wchodzi 7 biur księgowych zlokalizowanych w całej Polsce, wspierających w codziennym biznesie ponad 1000 małych i średnich przedsiębiorstw.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest pod adresem www.abak.com.pl

Przed spotkaniem skontaktujemy się z zarejestrowanymi osobami w celu ustalenia kwestii, które będą poruszane podczas konsultacji.

Zapisani uczestnicy, na godzinę przed konsultacjami, otrzymają na adres mailowy link do spotkania.

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. 

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  31.05.2021 r. godz. 16:00-16:25 - Księgowość i podatki z ABAK S.A. - konsultacje indywidualne online
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  31.05.2021 r. godz. 16:25-16:50 - Księgowość i podatki z ABAK S.A. - konsultacje indywidualne online
Wyprzedane Brak wolnych miejsc