Rozwój osobisty

Pierwszy krok do zmiany

location icon
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego sala 26 Chodkiewicza 30, Bydgoszcz
calendar icon
Od 22 lut 17:00 do 22 lut 20:00

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, a ciągle ten moment przekładasz? Masz wszystko zaplanowane, a mimo to nie przechodzisz do działania? Nie wiesz, czy zmiana o której myślisz jest dla Ciebie dobra? A może dopadł Cię paraliż analityczny i za dużo kombinujesz?

Być może te wszystkie dylematy dotyczą właśnie Ciebie.
Wyrusz z nami w podróż do swojej zmiany.
Zapraszamy na warsztat rozwojowy, opracowany na podstawie Gry Podróż Bohatera.

Twoje korzyści:

 • będziesz wiedzieć, co przyniesie Ci zmiana, jakie da korzyści,
 • będziesz znać skutki zaniechania zmian,
 • będziesz wiedzieć, co będzie jak nic nie zmienisz,
 • zrozumiesz, poznasz koszty swojej zmiany,
 • uświadomisz sobie, na co jesteś gotowy, by swoje plany wprowadzić w życie,
 • będziesz bardziej zmotywowany, by osiągnąć cel,
 • odkryjesz jakie potrzeby, wartości stoją za Twoim celem,
 • dokonasz analizy swojego potencjału oraz tego, co musisz rozwinąć, wzmocnić, pozyskać,
 • zaplanujesz konkretne działania, z którymi wejdziesz w swój kolejny krok.

Co potrzebujesz?

 • otwartą głowę
 • pomysł na siebie
 • 3 godziny 22.02. tylko dla siebie

Co dostaniesz?

 • pomysł na pierwszy krok, 
 • humor i dobre towarzystwo,
 • kawę i ciastka :-)

Logistyka:

Czas: 22.02.2019., 17:00 - 20:00

Miejsce: UKW sala 26

Cena: 59 pln

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.


Prowadzą:

Joanna Fabisiak

Joanna Fabisiak

Akredytowany Coach Izby Coachingu, Certyfikowany Coach Multi-Level Coaching, Certyfikowany Trener FRIS®, trener rozwoju osobistego i NLP.

Od ponad 10 lat związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze biznesowym ( obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, przywództwa, budowania zespołów. Przeprowadza zespoły pracownicze przez procesy zmian, pomaga rozwiązywać konflikty i wzmacniać wewnętrzny potencjał. Wspomaga w rozwoju kadry kierownicze, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie. Przygotowuje też przedsiębiorców do kontaktów z mediami; uczy jak występować na forum, jak zachowywać się przed kamerą.

Jako konsultant ds. wizerunku firmowego, zajmuje się także profesjonalną obsługą klienta - w szczególności pracą z trudnym klientem z wykorzystaniem technik NLP, mechanizmów obrony przed presją i manipulacją. Pomaga w realizacji procesów dotyczących podnoszenia jakości obsługi klienta - w przedsiębiorstwach oraz w urzędach.

Osobny obszar jej zainteresowań stanowi komunikacja medyczna na linii lekarz - pacjent, rodzina chorego. Prowadzi warsztaty dla pracowników ochrony zdrowia - lekarzy, pielęgniarek, dyrektorów placówek medycznych.

Prowadzi sesje life coachingu. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności. Pomaga budować osobistą markę. Zachęca do proaktywności.

Zajmuje się także coachingiem biznesowym. Pracuje z menadżerami, kierownikami kadrą kierowniczą. Pomaga szefom skutecznie kierować swoim zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspiera w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami.

Współpracuje z uczelniami wyższymi - Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych.

Anita Orzechowska

Anita Orzechowska

 • Coach, Superwizor, Trener, Wykładowca
 • Licencjonowany użytkownik kwestionariusza MTQ48 do diagnozy odporności psychicznej. 
 • Specjalista od wyznaczania i realizacji celów.

Zamienia marzenia w cele, a te realizuje.

Cel, aby mógł zostać zrealizowany wymaga:

 • doprecyzowania,
 • dopasowania do osoby, która cel chce osiągnąć, jej predyspozycji i możliwości (np. podejmowania wyzwań),
 • zgodny z jej wartościami i przekonaniami,
 • wymaga planu działania i samego DZIAŁANIA

w taki sposób Anita realizuje marzenia.

Marzenia się nie spełniają - marzenia można zrealizować. 

Magister Doradztwa i Coachingu, Akredytowany Coach Izby Coachingu, Akredytowany Coach ICF na ACC, Absolwent studiów Podyplomowych Coaching, Master Praktyk NLP, Trener Biznesu, pracuje w metodologii "Points of you", Członek zwyczajny ICF Global i Polska.

Właściciel firmy szkoleniowej CST Coaching, prowadzi zajęcia dla prezesów, managerów, handlowców, pracowników, start-upów, studentów i młodzieży, rodziców.

Członek Prezydium Izby Coachingu, Dyrektor oddziału kujawsko-pomorskiego - izby gospodarczej zrzeszającej firmy zajmujące się prowadzeniem procesów coachingowych i szkoleniem przyszłych coachów.

Autor wielu warsztatów z zakresu sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i coachingu, pracuje w autorskim stylu: #PoMistrzwskuRozwińSkrzydła.

Trener w obszarze komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania zespołem/firmą, zarządzania sobą, wyznaczania i realizacji celów, tworzenia strategii firmy.

Coach, prowadzący sesje indywidualne, zespołowe i grupowe: biznes, managerskie, executive, sprzedaż, life, kariery,

Wykładowca na Collegium Da Vinci w Poznaniu, Katedra Coaching i Zarządzanie. UKW studia podyplomowe Coaching.

Prywatnie Ma silne poczucie celu, skupia się na rozwiązaniach, co bardzo pomogło jej w trudnych momentach życia osobistego, jak i w rozwoju zawodowym.Uwielbia prace z drugim człowiekiem. Patrzeć, jak rozwija się, zmienia, nie ważne czy to dziecko, manager, zagubiony rodzic, pracownik poszukujący własnej drogi, czy może nastolatek lub prezes firmy szukający właściwej strategii.

kontakt: biuro@cstcoaching.pl

* * * * * * * * *

Zgłaszając się na usługę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych tj. Imię i Nazwisko, adres mail.

Klauzula informacyjna: Administratorem Danych Osobowych jest CST Coaching Anita Orzechowska z siedzibą przy ul. Młynarska 4 w Bydgoszczy, kod pocztowy 85-376. Wyznaczonym do kontaktu ws przetwarzania danych osobowych przedstawicielem Administratora jest Pani Anita Orzechowska, dostępna pod adresem mail: anita.orzechowska@cstcoaching.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art 6 ust. 1 lit. B i F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016, do realizacji określonych celów, między innymi ofertowania, przeprowadzenia procesu rozwojowego, realizacji zamówienia, działań marketingowych. Dane nie będą przekazywane stronom trzecim z wyjątkiem firm świadczących usługi wsparcia IT dla Administratora. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu: Polityka Prywatności oraz Plików Cookies CST Coaching

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 59,00 zł -
  EARLY BIRDS Kup w przedsprzedaży - TANIEJ O 10 ZŁ! (bilet płatny)
już niedostępne 49,00 zł -