Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Warszawa

location icon
Warszawa Warszawa, Warszawa
calendar icon
Od 19 sty 14:00 do 19 sty 17:00

Kobiety kochane!Zapraszam Was na pierwszy Krąg Kobiet w nowym, 2020 roku.
W energii kreacji marzeń, pragnień, życzeń!Na co czekasz od lat, co do tej pory się w Twoim życiu nie zamanifestowało?Na początku spotkania zanurzymy się we własną ciszę, aby usłyszeć wołający głos naszego serca i duszy - czego pragniesz? Na co już nadchodzi czas? Jak chcesz żyć i jak chcesz się czuć w 2020 roku?Przyjrzysz się startym wzorcom, schematom - co blokuje Twoje działania? Co sprawia, że nie jesteś tam, gdzie chcesz być? A co, że nie czujesz się tak, jak chcesz się czuć?
W prowadzonej medytacji przyjrzysz się, być może uszanujesz to, co do tej pory otrzymałaś, otwierając serce i ramiona na NOWE!
Stworzysz mapę marzeń i zatańczysz Swój Taniec na Lini Życia stawiając pierwsze kroki ku Nowemu.Otrzymasz proste narzędzia, aby każdego dnia wspierać realizacje swoich marzeń, aby zamiast koncentrować się tyko na celu cieszyć się każdym małym krokiem w jego stronę. Życie jest w Tu i Teraz i z tym przesłaniem wejdziemy w nowy rok!Czego jeszcze doświadczysz na spotkaniu w kręgu?* Zaczerpniesz ze źródła swojej kobiecości
* Nadasz rytm harmonijnej relacji na linii umysł-serce
* Uwolnisz napięcia z ciała - poprzez oddech, swobodny, spontaniczny taniec
* Uzdrowisz relację z samą sobą, relacje z bliskimi - poprzez akceptację i miłość; otworzysz się na zasoby płynące z rodu
Metody pracy - integracja ciała, umysłu, ducha i emocji poprzez świadomy, głęboki oddech. taniec spontaniczny, medytację, wizualizację.*************
W jakimkolwiek wieku jesteś...
I na jakimkolwiek etapie Twoje życia...
Może odcinasz kupony i celebrujesz życiowe sukcesy...
A może wręcz odwrotnie - jesteś w czarnej dziurze, w poczuciu bezradności i pustki...
Masz wspaniałą rodzinę, partnera, dzieci, a może jesteś zagorzałą singielką lub skaczesz z kwiatka na kwiatek w oczekiwaniu na tego jedynego....
Jesteś przebojowa, otwarta i towarzyska...
Lub też raczej powściągliwa w okazywaniu uczuć i zdystansowana do ludzi i świata......bądź pewna, że jest dla Ciebie miejsce w Kręgu Kobiet.My, Kobiety, we współczesnym świecie, tak często wchodzimy w męskie role, biorąc na siebie często zbyt wiele, same potrafiąc wszystko robić najlepiej, zatracamy naszą naturalną kobiecą miękkość i delikatność. Wewnętrznie jesteśmy bardzo silne i jakże często tą siłą staramy się emanować na zewnątrz, konkurując z mężczyznami...To błędne koło. Czas wrócić do Siebie, do Siebie prawdziwej, do Źródła..
KWESTIE ORGANIZACYJNE
Ubierz się wygodnie, tak, aby nic nie krępowało Twoich ruchów lub zabierz ze sobą ciuchy na przebranie, w których będziesz czuła się komfortowo (np. długa luźna spódnica/suknia lub cokolwiek w czym czujesz się dobrze/swobodnie/kobieco, ciepłe skarpetki, mały kocyk i poduszka jasiek).Będziemy tworzyć mapy marzeń, a zatem zabierz ze sobą czasopisma z symbolicznymi dla Ciebie zdjęciami, zdjęcia, fotografie, które będziesz chciała na swojej mapie umieścić - jako symbol Twojego marzenia.


Miejsca spotkania: 

Warszawa, szczegóły wkrótce
Kiedy? 19 stycznia 2020 r. (niedziela), godz. 14.00-17.00


Inwestycja:
90 zł przy wpłacie do 31.12.2019
110 zł po 31.12.2019

Miejsce rezerwuje płatność wykonana przed warsztatem, przelewem na poniższe dane:QAL Group Sp. z o.o.
Konto bankowe: 21 1050 1139 1000 0090 8035 5382
Tytułem: Nazwa warsztatu + imię i nazwisko uczestnika


Jeśli kwestia materialna jest dla Ciebie problemem, a chciałabyś spotkać się z nami, skontaktuj się ze mną na priv, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


Warsztat odbędzie się przy zgłoszeniu min. 5 osób.

Osoba prowadząca spotkanie:

Katarzyna Kociszewska
Szeroko pojętym rozwojem samoświadomości zajmuję się od wielu lat. Tysiące godzin na sali szkoleniowej, w czasie grupowych terapeutycznych warsztatów oraz zanurzanie się we własną Ciszę w czasie różnych praktyk medytacyjnych przyniosło mi doświadczenie głębokiej transformacji i zmiany, w procesie której wciąż jestem, jednak już kilka lat temu poczułam, że to odpowiedni czas, aby dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem… Rozpoczynałam jak trener rozwoju osobistego, coach i master NLP, trener biznesu z zakresu sprzedaży, negocjacji, konwersacji, komunikacji otwartej. Z czasem pogłębiałam pracę nad sferą fizyczną, duchową i emocjonalną. Zostałam Praktykiem Soul Body Fusion, a aktualnie kontynuuję naukę w nurcie Terapii Ustawień Systemowych wg. Berta Hellingera.
Jestem absolwentką licznych kursów świadomej pracy z ciałem i oddechem, warsztatu Pracy z ciałem wg Analizy Bioenergetycznej w nurcie Alexandra Lowena, uczestniczką i absolwentką Pierwszej w Polsce Żeńskiej Akademii dla Kobiet w Gdańsku w nurcie nauk wedyjskich o naturze żeńskiej i budowaniu harmonijnych relacji międzyludzkich.
W swojej pracy czerpię z różnych źródeł i metod, od wspomnianego NLP, poprzez narzędzia coachingowe i mentoringowe, do świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz uzdrawianie relacji w Rodzie. Aktywnie jako trener rozwoju osobistego pracuję w czasie cyklicznych spotkań z uczestnikami kursów od 2014 roku. Od początku 2018 roku prowadzę Kręgi Kobiet - warsztaty samorozwoju dla kobiet. Spotykam się regularnie z kobietami w kręgach w Grudziądzu, a od kilku miesięcy również we Wrocławiu i Toruniu. Od dwóch lat prowadzę również indywidualne sesje rozwoju samoświadomości, w efekcie którym uczestnik uzdrawia relacje z samym sobą i ze Światem.Kim jestem?
Kobietą w podróży przez życie, z ciekawością i otwartością na samą siebie i otaczający mnie świat.
Mamą, córką, siostrą, partnerką, przedsiębiorcą. Dzielę się z ludźmi swoją perspektywą i doświadczeniem i pomagam im być bliżej siebie, przez co łatwiej im kształtować swoje życie. To tylko niektóre z ról, które pełnię. Fascynują mnie ludzka natura, relacje międzyludzkie, żeńskość i męskość oraz szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy, które postrzegam jako wydobywanie i rozwijanie własnych zasobów w oparciu o swoje wartości, kontakt ze swoim wnętrzem, zaufanie do swojego ciała i serca.
Po raz pierwszy świadomie zasiadłam w kręgu kobiet na początku 2017 roku. Zafascynowana atmosferą, energią i tym, jak wiele takie spotkanie wnosi do życia kobiet, postanowiłam zainicjować krąg kobiet w Grudziądzu. Dziś kręgi prowadzę w 3 miastach, a w 2020 ruszam dalej - będę prowadzić kręgi również m.in. w Warszawie. Jestem otwarta na krąg również w Twoim mieście - warunkiem jest tylko zebranie grupy…Serdecznie zapraszam!
Katarzyna Kociszewska#KrągKobietGrudziadz #KragKobiet #ZacznijOdSiebie#KatarzynaKociszewska #QalGroup

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet standard
już niedostępne 110,00 zł -