Krąg Kobiet - rozwój samoświadomości i koncert na misach

location icon
Toruń Toruń, Toruń
calendar icon
Od 19 gru 17:30 do 19 gru 21:00

Drogie Kobiety ♥
Zapraszam na warsztaty rozwoju samoświadomości dla kobiet połączone z głębokim relaksem w czasie koncertu na misach. 


W jakimkolwiek wieku jesteś...
I na jakimkolwiek etapie Twoje życia...

Może odcinasz kupony i celebrujesz życiowe sukcesy...

A może wręcz odwrotnie - jesteś w czarnej dziurze, w poczuciu bezradności i pustki...

Masz wspaniałą rodzinę, partnera, dzieci, a może jesteś zagorzałą singielką lub skaczesz z kwiatka na kwiatek w oczekiwaniu na tego jedynego....

Jesteś przebojowa, otwarta i towarzyska...

Lub też raczej powściągliwa w okazywaniu uczuć i zdystansowana do ludzi i świata...

Jedno jest pewne, a właściwie dwie rzeczy: Jesteś wyjątkowa, własnie taka, jaka jesteś. I jest dla Ciebie miejsce w naszym kobiecym kręgu.

Z potrzeby serca, z pragnienia dzielenia się z kobietami i realizacji mojej życiowej misji asystowania ludziom w ich rozwoju, z potrzeby do tworzenia przestrzeni na wyrażanie siebie prawdziwych - bez masek, w konfrontacji z lękiem, obawą, w poczuciu zaufania, że to właściwa droga - od blisko dwóch lat regularnie spotykam się z kobietami w Kręgu w Grudziądzu, a teraz wzywają mnie również inne miasta.


My, Kobiety, we współczesnym świecie, tak często wchodzimy w męskie role, biorąc na siebie często zbyt wiele, same potrafiąc wszystko robić najlepiej, zatracamy naszą naturalną kobiecą miękkość i delikatność. Wewnętrznie jesteśmy bardzo silne i jakże często tą siłą staramy się emanować na zewnątrz wchodząc w męskie role, równocześnie pozbawiając mężczyzn obszarów do wykazania się, w których moglibyśmy dawać im prawdziwe uznanie... To błędne koło. Dlatego czas wrócić do Siebie, do Siebie prawdziwej, do Źródła.


Krąg to miejsce wspólnej przestrzeni kobiet, gdzie w atmosferze akceptacji, życzliwości i otwartości serca - jego ciszy, ale też radości, wdzięczności i wszystkiego, co Cię wypełnia, będziemy zasilać naszą kobiecość.

W jaki sposób?

Poprzez medytację, świadomy oddech, ale też przy pomocy świadomego umysłu i tego w jaki sposób najlepiej dla każdej z nas łączyć płaszczyznę Ciała, Umysłu, Ducha, Emocji oraz przestrzeni serca i oddechu.

Co zyskasz biorąc udział w kręgu?

- W atmosferze akceptacji i życzliwości będziesz mogła przyjrzeć się samej sobie, posłuchać, zobaczyć, poczuć co Ci w duszy gra.

- Spotkasz się z samą sobą, aby w ciszy usłyszeć swój wewnętrzny głos, to czego naprawdę potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwa, do czego tęsknisz, ale też sięgniesz do Swojej Wewnętrzne Mocy.

- Poczujesz, doświadczysz, co znaczy być w ciszy i skupieniu, w tu i teraz. To czas dla Ciebie. Czas wyciszenia, ukojeni myśli, a w efekcie czas głębokiego odprężenia. Fizycznie odczujesz lekkość, odpuścisz z ciała napięcia.

- Zasiadając i uczestnicząc w kręgu, przy wsparciu pozostałych kobiet i energii, która wytwarza się w kręgu, zasilisz swoją kobiecość, bardziej zrozumiesz siebie, swoje działania lub blokady. Poprzez ćwiczenia praktyczne, świadomy oddech, medytację, wizualizację i taniec spontaniczny zanurzysz się w siebie, poczujesz swoje ciało. Zaczerpniesz tyle, na ile jesteś gotowa i to, czego na ten moment Ci potrzeba.

Często spotkania, które prowadzę w kręgu kobiet, mają charakter warsztatowy, tak, aby poza pracą na płaszczyźnie fizycznej i duchowej, można było zaczerpnąć z konkretnych narzędzi rozwojowych, które mają ukierunkować Ciebie na osiąganie wyznaczonych celów - abyś sama na co dzień potrafiła sięgać po to, czego w życiu do szczęścia Ci potrzeba...

Kieruje się bowiem zasadą, że tak, jak nasza kondycja duchowa sprowadza się do naszych relacji z ludźmi, a nie do siedzenia na poduszce do medytacji, tak nasze wewnętrzne poczucie własnej mocy sprowadza się do zdolności osiągania obranych przez nas celów i czerpanej z tego radości.

Dlatego też poza praktykami medytacyjnymi, wizualizacjami i tańcem, pracujemy nad kreacją również z długopisem/ołówkiem w ręku.

Tak bardzo jak nasze myśli i emocje mają ogromny wpływ na naszą rzeczywistość, tak bardzo też nasza akcja i działania są w stanie czynić cuda w naszym życiu.

"Bóg pracuje rękoma człowieka" ♥ To poprzez nasze ręce zadziewają się zmiany. Stąd potrzeba Akcji i Działania.


Czy to dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz:

- zharmonizować swoje ciało - umysł - duszę i emocje,
- poczuć lekkość i nauczyć się te lekkość praktykować na co dzień,
- pokochać siebie - najważniejsza osobę w Twoim życiu,
- nauczyć się cieszyć się swoim ciałem, swoją fizycznością,
- przyjrzeć się swoim emocjom, nauczyć się radzić sobie z nimi, aby były wspierające /nawet te mało przyjemne/,
- doświadczyć pogłębiania swojej świadomości, aby móc budować życie, jakiego pragniesz, w oparciu o indywidualne potrzeby i wartości, w zgodzie z prawdziwą kobiecą naturą.

Wiek nie gra roli, każda z nas potrzebuje współtowarzyszek, kompanów do rozmów i zabawy, na którą nigdy nie jest za późno.


KWESTIE ORGANIZACYJNE
Ubierz się wygodnie, tak, aby nic nie krępowało Twoich ruchów lub zabierz ze sobą ciuchy na przebranie, w których będziesz czuła się komfortowo (np. długa luźna spódnica/suknia lub cokolwiek w czym czujesz się dobrze/swobodnie/kobieco, ciepłe skarpetki, mały kocyk i poduszka jasiek).

Miejsca spotkania:
Toruń, szczegóły wkrótce

Kiedy? 

19 grudnia 2019 r. (czwartek), godz. 17.30 - 21.00

Inwestycja:
100 zł do 20 listopada
130 zł po 20 listopada


Tylko wcześniejsza wpłata oraz zgłoszenie poprzez messenger, maila, sms lub telefonicznie stanowią rezerwację miejsca.
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztat odbędzie się przy zgłoszeniu min. 5 osób.

Osoba prowadząca spotkanie:

Katarzyna Kociszewska
Trener rozwoju osobistego, Coach, Certyfikowany Trener Sztuki Charyzmy i Wystąpień Publicznych, Praktyk Biznesu z zakresu sprzedaży, negocjacji, konwersacji, komunikacji otwartej, Master i Coach NLP, Praktyk Soul Body Fusion, aktualnie kontynuuję naukę w nurcie Metody Ustawień Systemowych wg. Berta Hellingera.
Przez blisko dwa lata byłam aktywnym uczestnikiem warsztatów szkoleniowych Instytutu Neurointeligencji w Warszawie. Absolwentka kursów świadomej pracy z ciałem i oddechem, warsztatu Pracy z ciałem wg Analizy Bioenergetycznej w nurcie Alexandra Lowena, uczestniczka Pierwszej w Polsce Żeńskiej Akademii dla Kobiet w Gdańsku w nurcie nauk wedyjskich o naturze żeńskiej i budowaniu harmonijnych relacji międzyludzkich.
W swojej pracy czerpie z różnych źródeł i metod, od wspomnianego NLP, poprzez narzędzia coachingowe, do świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz uzdrawianie relacji w Rodzie. Aktywnie jako trener rozwoju osobistego pracują w czasie cyklicznych spotkań z uczestnikami kursów od 2014 roku. Od 2018 roku prowadzę również indywidualne sesje rozwoju samoświadomości, uzdrawiania relacji z samym sobą i ze Światem.

Kim jestem?
Kobietą w podróży przez życie, z ciekawością i otwartością na samą siebie i otaczający mnie świat.
Mamą, córką, siostrą, partnerką, przedsiębiorcą. Dzielę się z ludźmi swoją perspektywą i doświadczeniem i pomagam im być bliżej siebie, przez co łatwiej im kształtować swoje życie. To tylko niektóre z ról, które pełnię. Fascynują mnie ludzka natura, relacje międzyludzkie, żeńskość i męskość oraz szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy, które postrzegam jako wydobywanie i rozwijanie własnych zasobów w oparciu o swoje wartości i kontakt ze swoim wnętrzem.
Po raz pierwszy świadomie zasiadłam w kręgu kobiet na początku 2017 roku. Zafascynowana atmosferą, energią i tym, jak wiele takie spotkanie wnosi do życia kobiet, postanowiłam zainicjować krąg kobiet w Grudziądzu.

Serdecznie zapraszam!
Katarzyna Kociszewska


#KrągKobietGrudziadz #KragKobiet #ZacznijOdSiebie#KatarzynaKociszewska #QalGroup

Fotografia Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/251990541628730313/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  early bird
już niedostępne 100,00 zł -
  normalny
już niedostępne 130,00 zł -