KRĄG KOBIET - TWORZYMY MAPĘ SZCZĘŚLIWEJ I SPEŁNIONEJ!

location icon
Wrzeszcz Marii Konopnickiej 7/1, Gdańsk
calendar icon
Od 29 gru 18:00 do 29 gru 21:00
ticket icon
Od 200,00 zł

                            KRĄG KOBIET - TWORZYMY MAPĘ SZCZĘŚLIWEJ I SPEŁNIONEJ!

Kochane Kobiety, nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim kolejne wyzwania, plany i marzenia. Zadbajmy, aby nadchodzący czas był dla nas pełen szczęścia i spełnienia. Aby postanowienia noworoczne nie były pustą obietnicą. Może już czas stanąć za sobą? Czy chcesz z pełną szczerością wobec siebie i innych powiedzieć, że świadomie pracujesz nad swoim szczęściem i spełnieniem?

Jeśli tak, z całego serca zapraszam Cię do wyjątkowego KRĘGU KOBIET, wśród których zwiększysz swoją wewnętrzną siłę - bo my kobiety zasilamy się przebywając wśród innych kobiet. Stworzysz swoją niepowtarzalną mapę marzeń, dzięki której nadchodzący rok przeżyjesz jako kobieta pewnie krocząca w kierunku bycia szczęśliwą i spełnioną. Będziemy marzyć, wizualizować i urealniać swoje marzenia. A to wszystko w atmosferze akceptacji, życzliwości, głębokiego oddechu, wdzięczności i wszystkiego, co Cię wypełnia.

Przez te kilka godzin oderwiesz się od codzienności. Otoczone energią innych kobiet, przy blasku świec, dźwiękach relaksującej ale też dodającej mocy muzyki będziemy tworzyć naszą mapę marzeń. W trakcie warsztatu nasza podświadomość zostanie rozbudzona poprzez pracę z metaforą i wizualizację dzięki czemu odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i przyjrzymy się temu co nas blokuje, by z lekkością kreować życie jakiego pragniemy. W trakcie warsztatu będziemy na nowo odnajdywać drogę do siebie samej i zaglądać w głąb swojego serca, by sprawdzać, co nam w duszy gra.

Stworzona mapa marzeń jest praktycznym drogowskazem, który pomaga nam uświadomić, co jest dla nas ważne i czego tak naprawdę pragniemy. Dzięki niej mamy lepszy kontakt ze sobą, czas na refleksje i być może zobaczymy to czego wcześniej nie dostrzegaliśmy. Symboliczne i czytelne tylko dla nas ujęcie naszych celów, możemy codziennie oglądać, co angażuje dodatkowo naszą podświadomość by wspierała nas i przyciągała w realizacji tego, o czym marzymy - bo to na czym się skupiasz rośnie!

Co zyskasz?

Wejdziesz do przestrzeni Ciszy - tej przestrzeni, w której możesz usłyszeć głos swojego serca, swojej duszy. Odetchniesz od codziennego zgiełku i zamętu, czując głębokie ukojenie.
- Zatrzymasz się, spojrzysz w głąb siebie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą naturę i oddasz się jej, z pełną akceptacją i miłością, przywrócisz szacunek do siebie samej.
- Zaczerpniesz z doświadczeń i mądrości innych kobiet.
- Poprzez swoją przemianę i rozwój siebie zainicjujesz zmiany we własnej Rodzinie, dzieląc się z bliskimi miłością, którą w pełni poczujesz najpierw do samej siebie, aby potem móc nią obdarowywać.
- Zaczerpniesz ze źródła swojej pierwotnej mocy, dzięki czemu poczujesz jak płynie przez Ciebie energia i jak prowadzi Cię ku zmianie.
- Wejdziesz na wyższy poziom wibracji i wyższy poziom rozwoju zarówno ciała, jak i ducha.
- Zaktualizujesz swoje cele i wypracujesz skuteczne strategie ich osiągania.

Podstawowe materiały potrzebne do tworzenia mapy wliczone w cenę warsztatu!

Nasze wyjątkowe spotkanie w Kręgu Kobiet odbędzie się:

29. 12. 2021 r. w Gdańsku.

18.00 - 21.00

Twoja inwestycja w przyszłość:

200 zł 


" Jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, potrafisz też to osiągnąć." - Walt Disney

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 200,00 zł -