Krąg Kobiet - moje granice, moja odwaga w działaniu!

location icon
Wrzeszcz Marii Konopnickiej 7/1, Gdańsk
calendar icon
Od 11 lut 18:00 do 11 lut 21:00
ticket icon
Od 180,00 zł

Kochana Kobieto,

Z serca zapraszam Cię na" KRĄG KOBIET - moje granice, moja odwaga w działaniu." Stworzone dla nas - kobiet, by po ich ukończeniu mieć praktyczne narzędzia do realizowania swoich pragnień i celów. Umieć obchodzić się z własnym lękiem jako informacją o nas samych -  nie emocją, która kieruje naszym życiem. Mieć dobry kontakt ze swoją odwagą, dbać o swoje potrzeby i granice bez poczucia winy, komunikowania się skutecznie i życzliwie ze sobą i ze światem.

W moim odczuciu człowiek ma 4 filary, nad którymi warto pracować:
CIAŁO, DUSZĘ, UMYSŁ, EMOCJE.
Będziemy nad nimi pracować w czasie kręgu tak, by nas wspierały w drodze ku spełnieniu.
Zapraszam serdecznie wszystkie kobiety, które świadomie chcą kreować swoje życie, kobiety, które czują, że chcą nauczyć się dbać o swoje granice z lekkością, kobiety, które chcą wyjść do świata ze swoim pomysłami ale coś je powstrzymuje ale też kobiety, które mierzą się obecnie z jakąś trudnością w swoim życiu, potrzebują coś zmienić, ale nie wiedzą od czego zacząć lub po prostu chcą mieć do tego odpowiednie narzędzia. W atmosferze zaufania i wsparcia we własnym kręgu spojrzymy na to, co dla Ciebie trudne. Bo my kobiety mamy swój rytm, swój cykl. Piękna w środku oznacza dla nas piękna na zewnątrz. Czy to dla Ciebie?
Tak, jeśli chcesz:
- zasilić swoją kobiecość, przyjrzeć się samej sobie, swoim potrzebom, miejscu, w którym obecnie jesteś i temu, do którego dążysz, w którym chciałabyś być,
- wsłuchać się w przekazy rodzinne i społeczne, które w sobie niesiesz, sprawdzić co Ci służy, a co nie,
- zażegnać poczucie winy, które być może towarzyszy Ci, kiedy robisz coś dla siebie,
- wyznaczyć sobie kierunek w jakim chcesz podążać i zdecydować z czym najwyższy czas się pożegnać.

Co zyskasz?
- Wejdziesz do przestrzeni Ciszy - tej przestrzeni, w której możesz usłyszeć głos swojego serca, swojej duszy. Odetchniesz od codziennego zgiełku i zamętu, czując głębokie ukojenie.
- Zatrzymasz się, spojrzysz w głąb siebie, odkryjesz swoją prawdziwą kobiecą naturę i oddasz się jej, z pełną akceptacją i miłością, przywrócisz szacunek do siebie samej.
- Zaczerpniesz z doświadczeń i mądrości innych kobiet.
- Poprzez swoją przemianę i rozwój siebie zainicjujesz zmiany we własnej Rodzinie, dzieląc się z bliskimi miłością, którą w pełni poczujesz najpierw do samej siebie, aby potem móc nią obdarowywać.
- Zaczerpniesz ze źródła swojej pierwotnej mocy, dzięki czemu poczujesz jak płynie przez Ciebie energia i jak prowadzi Cię ku zmianie.
- Wejdziesz na wyższy poziom wibracji i wyższy poziom rozwoju zarówno ciała, jak i ducha.
- Zaktualizujesz swoje cele i wypracujesz skuteczne strategie ich osiągania.
- Nauczysz się dbać o siebie i swoje granice .

Kiedy i gdzie?
11 lutego (zmieniona z 28 stycznia) 2022 r., godz. 18.00 - 21.00
Gdańsk Wrzeszcz

ul. Marii Konopnickiej 7/1

Inwestycja:
180 zł.

Jeśli dokonasz wpłaty, a z jakichś przyczyn nie będziesz mogła uczestniczyć w zajęciach i zgłosisz to najpóźniej 24 godziny przed warsztatem, Twoja wpłata nie przepada, będziesz mogła skorzystać z zajęć w innym terminie. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych od niego. W takim wypadku wpłaty zostają zwrócone uczestnikom na konto. 

Organizator zastrzega sobie praw do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych od niego. W takim przypadku wpłata zostaje zwrócona uczestnikom.

Prowadząca: Joanna Szarmach

Terapeuta, Mediator, Trener, Pedagog

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 180,00 zł -