Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Klub Przedsiębiorczych Mam Przy kawie, 8 grudnia 2021

location icon
calendar icon
Od 8 gru 11:00 do 8 gru 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł
Cudowny biznes - czyli biznes zrodzony z cudu narodzin

Kiedy: 8 Grudnia 2021, godz. 11.00

Gdzie: Live na profilu Klubu Przedsiębiorczych Mam

Kiedy biznes rodzi się z pasji do... porodów. O biznesie opartym na porodach - DOULA, Agnieszka Pluta Szkaradek, prowadząca Polską Szkołę Rodzenia w UK O psychologii porodu i leczeniu traum. A także o szalonej pracy w rytmie porodów i jednoczesnym wychowywaniu dzieci oraz prowadzeniu bardzo aktywnego życia w mediach społecznościowych. O dawaniu merytorycznych treści i ich odbiorze w społeczności mamowej


Kim jest nasza prelegentka? 

"Jestem mamą i doulą, którą fascynują kobiety - ich moc porodowa, niezwykłe więzi, wewnętrzny instynkt do bycia matką. Ukończyłam kurs instruktora szkoły rodzenia w Warszawie oraz kurs Douli w Birmingham. Ale droga do tego nie była usłana różami... Jak nikt wiem, czym jest strach przed porodem. Mnie udało się go odczarować. Po drugim z moich porodów miałam zespół stresu pourazowego. Nie wiedziałam wtedy wiele o porodach, życie mnie zaskoczyło w najgorszy sposób i nie było nikogo, kto mógłby mi wtedy pomóc. Droga do normalności i kolejnego porodu, pięknego porodu domowego, kosztowała mnie wiele pracy i samozaparcia."

Spotkanie poprowadzi Agata Perzyna, CopyGata: jestem potrójną mamą. Jestem copywriterem, początkującym blogerem, dziennikarzem, doradcą PR w polityce. Ponad wszystko kocham ludzi i uwielbiam kontakt z nimi. Doskonale pasuje do mnie określenie "człowiek orkiestra", ponieważ w mojej dotychczasowej karierze zawodowej miałam styczność z najróżniejszymi branżami - od organizacji imprez okolicznościowych i konferencji, poprzez pozyskiwanie dotacji unijnych, kierowanie stowarzyszeniem, wykonywanie badań laboratoryjnych z dziedziny sadownictwa, szycie artykułów dziecięcych, aż po prowadzenie funpage w mediach społecznościowych. Hobbystycznie robię dekoracje do wnętr,z przez co uważam, że najlepszym przyjacielem kobiety jest pistolet na gorący klej. Uwielbiam dobrą kawę i życie w ciągłym biegu... im większy armagedon, tym większy fun i flow ;)"

Czekamy na Ciebie!

A tu PREZENT: W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymasz link do pobrania szablonu modelu biznesowego, składającego się z 9 kluczowych aspektów biznesu. Nie tylko daje Ci całościowy pogląd na przedsięwzięcie, ale umożliwia szybką zmianę jeżeli pojawi się taka konieczność! Pobierz więc i...skutecznie korzystaj!

Rozmowa odbędzie się na żywo na profilu Klub Przedsiębiorczych Mam na facebooku. Jak zwykle udział jest bezpłatny. Zapisz się na to wydarzenie, aby go nie przegapić!

***Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030***

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  KPM Przy kawie, 08.12.2021
już niedostępne -