Wydarzenia okolicznościowe Polityka i Gospodarka

Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych

location icon
Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki Piastowska 2, Koszalin
calendar icon
Od 7 paź 18:00 do 7 paź 18:00

7 lat temu władze Koszalina ustanowiły niezwykłe święto - Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych.

Z okazji tego Dnia każdego roku Pracownia Pozarządowa organizuje uroczystą Galę. Najbliższa odbędzie się 7 października (środa) o godz. 18:00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki.

Podczas tego wydarzenia szczególnie promujemy działania lokalnych organizacji, doceniamy ich sukcesy i zachęcamy innych mieszkańców do aktywności.

Tegoroczną Gali uświetnią musicalowe występy artystów z koszalińskiego Teatru Muzycznego Adria.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By wziąć w nim udział wystarczy spełnić dwa warunki: być koszalińskim społecznikiem / społeczniczką lub przedstawicielem / przedstawicielką lokalnego samorządu oraz zarejestrować się poprzez dostępny formularz.

Aktualizacja: Ze względu na duże zainteresowanie oraz na sytuację epidemiologiczną na Galę zapraszamy maks. 10 osób z organizacji biorących udział w konkursie Koszaliński Lider NGO 2020 oraz maks. 5 osób z pozostałych organizacji. W przypadku zgłaszania kolejnych osób trafią one na listę rezerwową, a ich udział w wydarzeniu będzie możliwy w przypadku wolnych miejsc.

Na Galę zapraszamy osoby bez objawów chorobowych oraz przypominamy o konieczności noszenia maseczek podczas wydarzenia.

Informacji na temat Gali udziela Łukasz Cieśliński - tel. 609 144 511, e-mail: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku i śledzenia aktualności w utworzonym tam wydarzeniu.

Organizatorem Gali jest Pracownia Pozarządowa - koszalińskie stowarzyszenie, które od 20 lat z sukcesami wspiera aktywność społeczną mieszkańców i mieszkanek Koszalina.Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Koszalina
Informacja dot. przetwarzania danych:

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na to, że:

- Administratorem jego danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2.
- Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679.
- Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.
- Uczestnik / uczestniczka posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich edycji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
- Pracownia Pozarządowa ma prawo na nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika / uczestniczki utrwalonego w trakcie wydarzenia poprzez jego publikację w materiałach promocyjnych i informacyjnych w wersji elektronicznej (Internet) oraz drukowanej.
- Uczestnik / uczestniczka, w przypadku braku możliwości udziału w Gali, zobowiązuje się do kontaktu z Pracownią Pozarządową w celu zwolnienia zarezerwowanego miejsca.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Galę z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych
już niedostępne -