Kosmetyki botaniczne

location icon
Warszawa Modzelewskiego 67/46, Warszawa
calendar icon
Od 8 kwi 18:15 do 8 kwi 21:45

Wiosna to wspaniały czas na zbiór roślin. Mamy wciąż bogate w składniki odżywcze korzenie , kłącza i pełne żywic pączki , pierwsze kwiaty i młode listki . Zbieramy bogate w śluzy młode listki lipy, żywiczne pąki kasztanowca, bogate w alantoinę korzenie żywokostu i tłumiące stany zapalne listki topoli. Wspólnie zamkniemy w buteleczkach wielką moc ziół. Samo dobro dla skóry!

Zapraszamy na warsztaty!

Wyposażymy was w prawdziwie cudowne eliksiry, dzięki którym cera nabierze świetlistości i witalności.
Ten warsztat jest dla każdej osoby, która chciałaby się nauczyć, jak łatwo wykonywać w domu kosmetyki botaniczne, jak tworzyć autorskie receptury i zrozumieć, na czym polega praca z roślinami od podstaw. Dla każdego, kto chce się zapoznać z alchemią ziół, zacząć korzystać z lokalnych surowców i cieszyć się na co dzień własnoręcznie wykonanymi kosmetykami.

Podczas warsztatów stworzysz: krem, płynu micelarny i żelowe serum. Nauczysz się komponować przedmieszki roślinne, korzystać z emulgatorów i innych substancji pomocniczych, a także wyciągać moc z roślin dziko rosnących i nie tylko!


Każda osoba wyniesie z sobą paczuszkę gotowych ekskluzywnych kosmetyków oraz skrypt, na bazie którego będzie można tworzyć własne receptury, a także sporo wiedzy.

Celem warsztatów nie jest podanie gotowych receptur, ale pokazanie Wam, jak je tworzyć.

Każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma komplet niezbędnych materiałów do wykonania kosmetyków.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 270,00 zł -