Wschodnie Dni Kooperacji

location icon
Targi Lublin S.A. Dworcowa 11, Lublin
calendar icon
Od 19 lis 9:00 do 21 lis 15:00

W dniach 19-21 listopada 2019 r. w Targach Lublin odbędzie się czwarta edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.

W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdą się wśród nich, przede wszystkim, osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych, bądź zainteresowane inwestycjami w nowe technologie przemysłowe.

W tym samym czasie odbędzie się już XII edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS - jednego z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wschodnie Dni Kooperacji
Wyprzedane Brak wolnych miejsc