IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Polityka i Gospodarka

Wyzwania współczesnego przedsiębiorcy z regionu konińskiego

location icon
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie ul. Popiełuszki 4, Konin
calendar icon
Od 4 kwi 10:00 do 4 kwi 15:30

4 Kwietnia będzie jednym z najważniejszych dni subregionu konińskiego w 2019 roku!

Zapraszamy Państwa na konferencję biznesową połączoną z budowaniem sieci kontaktów! Wydarzenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców z Konina i subregionu konińskiego, którzy poszukują szans na rozwój.

W ramach konferencji wystąpią prelegenci będący praktykami biznesu, o wieloletnim doświadczeniu, którzy w trudnych rynkowych warunkach osiągnęli sukces. To wyjątkowa okazja na zdobycie cennego know-how, szczególne dla młodych przedsiębiorców.

Będziemy także chcieli usłyszeć Państwa opinie na tematy ważne dla konińskich przedsiębiorców i przedsiębiorczyń - mikro, małych i średnich firm, tych dopiero startujących, i tych, które od wielu lat budują krajobraz gospodarczy naszego subregionu.

Konin Business Meeting to jednak coś więcej niż wyjątkowe wystąpienia prelegentów!

Po części konferencyjnej zapraszamy Państwa do budowania sieci kontaktów w niezobowiązującej atmosferze przy profesjonalnie przygotowanych punktach networkingowych.

Jesteśmy przekonani, że 4 kwietnia 2019 rozpocznie się współpraca, która kiedyś zaowocuje nową firmą z regionu konińskiego na polskiej liście top 100.

Chcemy, aby nasze środowisko gospodarcze integrowało się wokół ważnych dla nas spraw, aby Konin i subregion koniński były miejscem działania nowocześnie zarządzanych, konkurencyjnych firm. Ta konferencja to kolejny, ale nie ostatni, krok w tym kierunku, zapraszamy serdecznie do udziału.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konin Business Meeting
już niedostępne -