Religia Medytacja, Duchowość

III Kongres Św. Ojca Pio

location icon
Kościól pw. Św. Jakuba Apostoła w Gdańsku oraz Muzeum II Wojny Światowej Łagiewniki 63, Gdańsk
calendar icon
Od 19 paź 8:30 do 19 paź 19:00

Celem Kongresu jest popularyzacja duchowości Św. Ojca Pio na terenie Archidiecezji i Diecezji Polski północnej. Kongres ma przyczynić się zarówno do integracji osób należących do Grup Modlitwy Ojca Pio (GMOP) jak i osób, które planują utworzyć nowy GMOP na terenie swojej parafii.

"OJCOSTWO" to temat przewodni III edycji Kongresu.Geneza tegorocznego Kongresu związana jest z wystąpieniem w XX wieku wielu bardzo negatywnych wydarzeń historycznych, które skutkowały przerwaniem powszechnie znanych wcześniej wzorów ojcostwa. Doprowadziło to do (trwającego aż dnia dzisiejszego) kryzysu ojcostwa, który wynika głównie z braku odpowiedniej formacji duchowej, jak i praktycznej wiedzy dotyczącej budowania i dbania o relacje ojcowskie w wielu wymiarach.

Dodatkowe informacje dotyczące programu Kongresu dostępne są TUTAJ


Uczestnictwo w Kongresie możliwe jest po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wraz z uiszczeniem opłaty rejestracyjnej, która ma pokryć koszty organizacji Kongresu (min. koszt przerw kawowych i przerwy obiadowej dla uczestników Kongresu).
Patronem III Kongresu św. Ojca Pio jest Grupa ENERGA, która wspiera tegoroczny Kongres w ramach realizacji Strategii CSR Grupy ENERGA.
Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa
w III Kongresie Św. Ojca Pio
wszystkich tych którzy
chcą rozwijać się w wierze
i by być bliżej Pana Boga !


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów. Opłata rejestracyjna

Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów.

już niedostępne 50,00 zł -
Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów. Opłata rejestracyjna tylko dla uczestników I oraz II edycji Kongresu Św. Ojca Pio

Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów.

już niedostępne 35,00 zł -