1. Kongres Krakowskich Przedsiębiorców

location icon
Hotel Galaxy Kraków ul. Gęsia 22A, Kraków
calendar icon
Od 25 mar 10:00 do 25 mar 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Kongres to nowa idea na mapie Krakowa. Biorąc w nim udział masz okazję uczestniczyć w wydarzeniu, które skupia w jednym miejscu krakowskich przedsiębiorców, ale również przedstawicieli podmiotów reprezentujących wiele innych sektorów, kluczowych z punktu widzenia partnerskiego współdziałania na rzecz rozwoju Krakowa.

To miejsce, w którym wysłuchasz ciekawych, ważnych prelekcji, weźmiesz udział w merytorycznych dyskusjach, poznasz nowe rozwiązania, nawiążesz kontakty, zyskasz możliwości dobrej współpracy. Czekają na Ciebie debaty, panele dyskusyjne, warsztaty i wiele innych możliwości na wymianę wiedzy i doświadczeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, już dzisiaj pobierz bezpłatny bilet.

Program wydarzenia znajdziesz tutaj: http://kongreskrakowskichprzedsiebiorcow.pl/progra...

Informacje o panelistach: http://kongreskrakowskichprzedsiebiorcow.pl/paneli...

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Podaj swoje dane i odbierz bezpłatny bilet na Kongres. Bilet pokaż w formie elektronicznej lub papierowej w dniu Kongresu przy stoliku przed salą konferencyjną i otrzymasz identyfikator. Bezpłatny bilet uczestnika

Podaj swoje dane i odbierz bezpłatny bilet na Kongres. Bilet pokaż w formie elektronicznej lub papierowej w dniu Kongresu przy stoliku przed salą konferencyjną i otrzymasz identyfikator.

25 Marca 2023, 10:00