Polityka i Gospodarka

Kongres Kieleckich Inicjatyw Obywatelskich

location icon
Grand Meeting Center - Best Western Grand Hotel Sienkiewicza 78, Kielce
calendar icon
Od 16 gru 16:00 do 16 gru 16:00

16 grudnia 2019 roku w Grand Meeting Center (Best Western Grand Hotel, ul. Sienkiewicza 78 w Kielcach) odbędzie się Kongres Kieleckich Inicjatyw Obywatelskich czyli pierwszy w historii miasta kongres organizacji pozarządowych. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.00.
W programie znalazła się debata o sektorze obywatelskim w Polsce po transformacji ustrojowej w kontekście Kielc, dwie dyskusje: o tym jak organizacje pozarządowe mogą zarabiać na swoją działalność oraz o tym jak NGO mogą włączyć się w walkę ze smogiem. Na koniec wydarzenia zaplanowano wręczenie nagród Kieleckich Inicjatyw Obywatelskich w 3 kategoriach:1. Inicjatywa Obywatelska roku 20192. Organizacja Pozarządowa roku 20193. Lider Aktywności Obywatelskiej 2019.
Kandydatów można zgłaszać do 8 grudnia za pomocą formularza dostępnego na stronie http://homopoliticus.org.pl/ Wypełniony formularz trzeba przesłać na adres shp.kielce@gmail.com Kandydaturę na daną kategorie może zgłosić minimum 1 organizacja pozarządowa lub grupa 5 osób. Szczegóły w regulaminie. 


Organizatorem Kongresu jest Stowarzyszenie Homo Politicus i Miejska Rada Pożytku Publicznego, która stanowi też kapitułę konkursu. Kongres jest sfinansowany ze środków programu Narodowego Instytutu Wolności - Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu Centrum Kieleckich Inicjatyw Obywatelskich.
Wkrótce szczegółowy program wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie udziału
już niedostępne -