Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja

Konferencja - Szkoła po fińsku. 6 aspektów fińskiej edukacji.

location icon
Online, na platformie Zoom.
calendar icon
Od 12 kwi 9:00 do 12 kwi 17:00
ticket icon
Od 69,00 zł

Prawdopodobnie pierwsza w Polsce konferencja w całości poświęcona fińskiej edukacji!Na pewno pierwsze w Polsce takie Dni Fińskiej Edukacji - trzy dni odkrywania tego, co w Finlandia ma najlepszego - czytaj: model edukacji, wielokrotnie nazywany najlepszym na świecie. I czym chętnie się dzieli, także z nami!

Konferencja "Szkoła po fińsku. 6 aspektów dobrej edukacji" jest częścią Dni Fińskiej Edukacji 2024. Podczas Dni rozmawiamy o tym, co najlepsze w Finlandii i o tym, co aktualne u nas. O ofercie rozwojowej dla nauczycieli, o doskonaleniu dyrektorów, o systemowym podejściu do dobrostanu i o kompetencjach XXI wieku. O designie, architekturze i programie. Przymierzamy się do otwierania w Polsce szkół opartych na fińskim modelu edukacyjnym, z przygotowaną, certyfikowaną kadrą i programami dostosowanymi do polskiej podstawy.


Konferencja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy interesują się fińskim modelem edukacji. Ma on, zasłużenie, dobrą prasę w polskich mediach. Teraz mamy możliwość uczyć się na profesjonalnym poziomie, i to z pierwszej ręki - od ekspertów, nauczycieli i praktyków z Finlandii.

  • Dowiesz się, jak szkolą się nauczyciele, dyrektorzy i liderzy edukacji w Finlandii.
  • Poznasz fińskie myślenie pedagogiczne.
  • Zobaczysz, do czego służą w fińskim modelu badania pedagogiczne i jaką mają rolę w codziennej pracy.
  • Usłyszysz o systemowym podejściu do dobrostanu szkolnego w Finlandii.
  • Poznasz nagradzany fiński sposób na matematykę.
  • Dowiesz się, czym jest nowoczesny school development (jeśli jesteś dyrektorem lub chcesz otworzyć szkołę, będzie to wielką pomocą; jesli jesteś nauczycielem, warto wiedzieć; jeśli myślisz o zdobywaniu kwalifikacji czy certyfikatu nauczyciela przygotowanego do pracy w szkole na modelu fińskim, wiedzieć będzie trzeba).


Program konferencji
składa się z wykładów, rozmów i ćwiczeń. Wykładowcami są w większości Finowie: nauczyciele i specjaliści od rozwoju i lokalizacji szkół.  Konferencja została pomyślana jako interaktywne, rozwijające spotkanie nastawione na wspomaganie własnych odkryć, przemyśleń i poszerzanie myślenia
pedagogicznego.

Dla obecnych i przyszłych nauczycieli może być pierwszym krokiem w stronę rozwoju kompetencji i certyfikacji. Dla dyrektorów i organów prowadzących - nową perspektywą rozwoju czy transformacji ich szkół. Prywatnym inwestorom czy społecznym organizatorom edukacji konferencja może pomóc zdecydować, czy szkoła na modelu fińskim jest dla nich dobrym wyborem.


Na tej stronie dostępne są bilety indywidualne. Możecie kupić tu bilety dla siebie albo dla niewielkiej, maksymalnie 5-osobowej grupy z jednej organizacji.


Aby kupić bilet dla 6. lub więcej osób z jednej organizacji prosimy o rejestrację na stronie www.dnifinskiejedukacji.pl/rejestracja (od 15 lutego 2024 r.) lub kontakt bezpośrednio z organizatorem na e-mail: [email protected] (już). Bilety grupowe dostępne są z 15% zniżką.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Dniach Fińskiej Edukacji - wkrótce podamy więcej informacji. Tymczasem możesz zerknąć i poznać nas, organizatorów, nieco lepiej. 

 Zapraszamy na konferencję!


Konferencja "Szkoła po fińsku. 6 aspektów dobrej edukacji" jest częścią Dni Fińskiej Edukacji 2024. Dni Fińskiej Edukacji są nową inicjatywą, stworzoną z myślą o nauczycielach, pedagogach i organizatorach edukacji. Program merytoryczny powstał z połączenia perspektywy polskiej i potrzeb naszych nauczycieli z wiedzą i doświadczeniem ekspertów z Finlandii.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilety dla wszystkich, którzy kupują je dla siebie oraz dla małych grup (do 5 osób).
Dziękujemy, że decydujecie się na udział w konferencji najwcześniej. Dajecie nam w ten sposób znać, że konferencja jest chciana i potrzebna. To dla nas bardzo ważne i cieszymy się, że możemy zrewanżować się niższą ceną.
Bilet indywidualny - pula I

Bilety dla wszystkich, którzy kupują je dla siebie oraz dla małych grup (do 5 osób).
Dziękujemy, że decydujecie się na udział w konferencji najwcześniej. Dajecie nam w ten sposób znać, że konferencja jest chciana i potrzebna. To dla nas bardzo ważne i cieszymy się, że możemy zrewanżować się niższą ceną.

15 Marca 2024, 23:59 129,00 zł
Bilety dla wszystkich, którzy kupują je dla siebie oraz dla małych grup (do 5 osób) w cenie regularnej. Dziękujemy, że dołączacie do nas w ostatnich dniach przed konferencją! Bilet indywidualny - pula II

Bilety dla wszystkich, którzy kupują je dla siebie oraz dla małych grup (do 5 osób) w cenie regularnej. Dziękujemy, że dołączacie do nas w ostatnich dniach przed konferencją!

Jeszcze niedostępne
od 16 Marca 2024 (Sobota)
169,00 zł -
Bilety przeznaczone dla studentów pedagogiki, kierunków związanych z edukacją (włącznie z zarządzaniem) oraz dla studentów, którzy planują ścieżkę nauczycielską. Zakup tego biletu podlega zasadom honorowym: ufamy, że skorzystają z tej opcji ci, którym zależy na udziale w konferencji, ale dysponują szczuplejszym budżetem. Formularz, oprócz danych osobowych, poprosi o podanie nazwy uczelni oraz wydziału. Bilet indywidualny - studencki

Bilety przeznaczone dla studentów pedagogiki, kierunków związanych z edukacją (włącznie z zarządzaniem) oraz dla studentów, którzy planują ścieżkę nauczycielską. Zakup tego biletu podlega zasadom honorowym: ufamy, że skorzystają z tej opcji ci, którym zależy na udziale w konferencji, ale dysponują szczuplejszym budżetem. Formularz, oprócz danych osobowych, poprosi o podanie nazwy uczelni oraz wydziału.

11 Kwietnia 2024, 20:00 69,00 zł