Marketing Sprzedaż Zarządzanie

Konferencja Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

location icon
Marriott Warsaw Hotel Al.Jerozolimskie 65/79, Warszawa
calendar icon
Od 6 lis 10:00 do 6 lis 16:00


Już 6 listopada w Warszawie, stacjonarnie spotkają się specjaliści sprzedaży i praktycy innowacyjnego zarządzania sprzedażą i marketingiem B2B, wspólnie świętując 3 urodziny podcastu NSM.

Podcast powstał, aby profesjonalizować sprzedaż i marketing B2B w Polsce oraz połączyć ludzi, którzy pragną dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Podczas konferencji wystąpi 5 prelegentów, których wykłady wzbogacą: merytoryczna wiedza, praktyczne wskazówki i własne doświadczenia.

  1. Iwona Borawska - Jak rozwijać dział sprzedaży, który nie chce zmian?

Dział handlowy sprzeciwia się zmianom? To chleb powszedni bardzo wielu firm i zespołów. Bardzo rzadko wynika ze złej woli, ale niezwykle często hamuje rozwój całego przedsiębiorstwa. Iwona w czasie swojego wystąpienia podzieli się wieloletnim doświadczeniem wdrażania zmian w działach sprzedaży i marketingu oraz przybliży najczęstsze sposoby radzenia sobie z oporem.

2. Jakub Domeracki - Dyrektor sprzedaży i finansowy - jak zbudować dream team?

Współpraca Dyrektora Sprzedaży i Dyrektora Finansowego w wielu przypadkach okazuje się kluczowa dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Oparcie się na danych jest krytyczne dla Dyrektora Finansów, aby móc prognozować sprzedaż firmy, a zrozumienie danych finansowych kluczowe dla Dyrektora Sprzedaży, aby odpowiednio ułożyć procesy. Jakub w swoim wystąpieniu przybliży czynniki ułatwiające współpracę obu stron. 

3. Marcin Grela - To Be Announced 

4. Radosław Drzewiecki - Co odróżnia skutecznych liderów?

Skuteczni liderzy są obecnie jednym z kluczy do wzrostu. To właśnie oni kreują efektywne i angażujące środowisko pracy, które ma ogromny wpływ na performance zespołów sprzedaży i marketingu. Radosław w tym wystąpieniu podzieli się tym, co wpływa na efektywność i zaangażowanie, omówi oczekiwania pracowników wobec liderów oraz pokaże na przykładach jak liderzy mogą wpływać na swoje zespoły. 

5. Szymon Negacz - Procesy w sprzedaży i marketingu - jak je wdrożyć i połączyć ze sobą?

Jednym z największych wyzwań klientów SellWise jest wdrożenie procesów i połączenie ich w spójny mechanizm, który będzie stale generował wzrost. W tym wystąpieniu, Szymon opowie o najważniejszych procesach, podejściu do ich budowania oraz priorytetach, które warto obrać przy wdrożeniu. Szymon na praktycznych przykładach pokaże jaki wpływ mają procesy na rozwój firm.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na konferencję

dostępnych: 3

już niedostępne 430,50 zł -
  Bilet na konferencję + wejściówka na afterparty

dostępnych: 1

już niedostępne 615,00 zł -