Zdrowie i Medycyna

XVIII Konferencja Naukowa PASE 2022

location icon
Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa Powstańców Warszawy 10, Sopot
calendar icon
Od 20 maj 9:00 do 21 maj 19:30
ticket icon
Od 350,00 zł

XVIII Konferencja Naukowa PASE

Przed nami kolejna, już XVIII edycja Konferencji Naukowej PASE. Pierwsza Naukowa Konferencja PASE odbyła się w 2003 roku, czyli dokładnie 19 lat temu.

Tytuł konferencji PASE w 2022 roku to:

"Okluzyjny Zgrzyt w Trójmieście".

Szanowni Państwo, Członkowie PASE, Przyjaciele,

w imieniu Zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej pragniemy zaprosić Was do uczestnictwa w XVIII Konferencji Naukowej PASE, która odbędzie się w dniach 20-21 maja 2022 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. Zarówno my jak i Państwo z pewnością cieszycie się z powrotu tego formatu wydarzenia, którego organizacja okazała się niemożliwa w okresie 2 ostatnich lat, z powodu pandemii COViD-19.

Organizowane już od 2003 roku Konferencje Naukowe PASE, cieszą się niezmiennie dużą renomą i rokrocznie gromadzą liczne grono przedstawicieli środowisk medycznych związanych ze stomatologią estetyczną i jej nowoczesnymi trendami. System weryfikacji Członków PASE sprawia, że Akademia zrzesza elitę stomatologów polskich. Jednocześnie stale powiększa się grono członków zarówno Wspierających jak i Aktywnych naszego stowarzyszenia, co może świadczyć o jego ugruntowaniu w świadomości lekarzy stomatologów, jako pierwszego, niezależnego i kojarzonego przede wszystkim z wysoką jakością Stowarzyszenia.

Tytułem konferencji PASE 2022 jest "Okluzyjny Zgrzyt w Trójmieście".

Tym barwnym sformułowaniem staramy się pokazać, iż jako stowarzyszenie nie zapominamy i stale monitorujemy jeden z najważniejszych tematów w stomatologii, czyli okluzję w leczeniu kompleksowym. Jest to temat spajający ze sobą świat implantologii, protetyki, ortodoncji, ale również chirurgii, periodontologii oraz stomatologii zachowawczej.

Wykładowcy z ogromnym doświadczeniem, na tegorocznej konferencji będą starali się pokazać jak okluzyjne protokoły postępowania zmieniały się przez lata i jakie wnioski na przyszłość możemy wyciągnąć z niepowodzeń, tak aby z każdym wykonanym zabiegiem czuć coraz większe bezpieczeństwo wykonywanych procedur. Szerokie grono specjalistów zrzesza osoby wywodzące się z różnych szkół okluzyjnych, a nawet takie które znajdują własne algorytmy postępowania i obierają własną drogę, płynnie poruszając się na polu wielu ze szkół. Każdy z wykładowców poprowadzi co najmniej 1,5 h prelekcję, tak aby naświetlić uczestnikom swój tok myślenia i tajniki tego niezwykle skomplikowanego zagadnienia. W wykładach pojawią się również nowoczesne algorytmy pracy, bazujące na świecie 3D oraz CAD/CAM. Algorytmy, bez których większość z nas nie wyobraża sobie już codziennej pracy.

Nasza Najważniejsza Konferencja w 2022 wraca do Sopotu, do Hotelu Sheraton, czyli miejsca, gdzie PASE święciło największe sukcesy. Pamiętamy konferencje, z salami wypełnionymi po brzegi i gronem najznakomitszych wykładowców świata stomatologii. Mamy nieskrytą nadzieję w tym roku nawiązać do tamtych lat.

W związku z postanowieniami statutowymi oraz dążeniem ostatnich zarządów do promowania Polskich wykładowców, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej, w trakcie tegorocznej Konferencji Naukowej zobaczycie Państwo na scenie członków Aktywnych Akademii, mających niezwykłe doświadczenie w dziedzinie okluzji i leczenia kompleksowego.

Organizatorem Konferencji tradycyjnie pozostaje PASE, która powstała w październiku 2003 roku z pasji kilku lekarzy, którzy jako Członkowie Założyciele powołali do życia Akademię - ta chęć podwyższania jakości efektów naszych starań terapeutycznych do dnia dzisiejszego zaraża kolejne pokolenia kończące wydział stomatologii Uniwersytetów Medycznych. Staramy się, żeby członkowie PASE będąc elitą zawodową, byli również przykładem najwyższych standardów etycznych. Bardzo ważna dla nas, poza rozwojem własnym, jest edukacja - staramy się systematyzować procedury oraz propagować sprawdzone i przewidywalne metody leczenia. Podstawową misją PASE jest ułatwianie dostępności wiedzy dla naszego środowiska.

Polska Akademia Stomatologii Estetycznej

Nasza organizacja powstała z pasji do stomatologii. Grupa lekarzy, Członków Założycieli, powołała do życia PASE, aby kształtować wizję najwyższej jakości leczenia i dać narzędzia do uzyskania jak najbardziej przekonującej, a zarazem przydatnej w codziennej praktyce wiedzy z zakresu stomatologii estetycznej.

Przez lata swojej działalności Akademia pomogła ukształtować kolejne pokolenia stomatologów i techników dentystycznych tak, aby mogli tworzyć elitarne grono profesjonalistów cechujących się nie tylko najwyższą jakością rzemiosła, ale i etyką w kontaktach nie tylko z Pacjentami, ale i wzajemnie między sobą.

Nasza wizja nie zmienia się, mimo ciągłej ewolucji. Stałe podnoszenie rangi naszej organizacji poprzez dostarczanie najwyższej jakości światowej wiedzy to ID Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Dziedzictwo, które przez lata funkcjonowania zebrała Akademia, pozwala na wspieranie członków poprzez wspólną pracę, dzielenie się doświadczeniami oraz edukację najwyższej próby.

Zapraszamy wszystkich, dla których stomatologia jest obszarem twórczego rozwoju, a estetyka nieodzownym jej elementem.

Cennik Rejestracji:

AKTYWNY CZŁONEK PASE*

1200,- PLN

CZŁONKOWIE PASE WSPIERAJĄCY wczesna rejestracja/późna rejestracja*

1700,- / 1900,- PLN

UCZESTNICY NIEZRZESZENI W PASE wczesna rejestracja/późna rejestracja **

2400,-  / 2600,- PLN

TECHNICY DENTYSTYCZNI/STAŻYŚCI/STUDENCI wczesna rejestracja/późna rejestracja**

1700,- / 1900,- PLN

GALA PARTY/KONCERT
350,- PLN
DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP MIN. 5 OSÓB Z JEDNEGO GABINETU CENA SPECJALNA PO KONTAKCIE Z BIUREM

GALA PARTY Dress Code: Smart Casual
*W tym Gala Party (rezerwacja udziału w GALA PARTY możliwa do 16.05.2022)
**Gala Party dodatkowo płatna
WCZESNA REJESTRACJA DO 15.03.2022

Dodatkowo we własnym zakresie należy opłacić koszty dojazdu oraz pokoje hotelowe.

GALA PARTY

20 maja o godz. 20:00 w ramach Konferencji organizowane jest odpłatne  GALA PARTY w cenie 350 PLN (w tym 8% VAT). O godz. 21:00 na scenie wystąpi GWIAZDA WIECZORU - MELA KOTELUK.


Ilość miejsc ograniczona.

Przy rejestracji prosimy wszystkich chętnych niezrzeszonych w PASE o wykupienie osobnego biletu.

REZERWACJA HOTELU

Rezerwacje pokoi w hotelu Sheraton Sopot Hotel Conference&Spa ze specjalnym  rabatem dla gości konferencji możliwe są pod specjalnie wygenerowanym linkiem https://www.marriott.com/events/start.mi?id=1645698862256&key=GRPLink jest aktywny do 28.04.2022.

Cena za pokój jednoosobowy (640 PLN netto/doba) 

Cena pokoju dwuosobowego (710 PLN netto/doba)

Ceny nie zawierają podatku VAT (obecnie 8 %).  Ceny nie zawierają opłat automatycznych ani obowiązkowych (np. opłat uzdrowiskowych), napiwków, premii ani opłat za obsługę dla pracowników, o ile wyraźnie nie jest podane co innego. Rezerwacje założone przez Gości nie będą mogły być bezkosztowo anulowane, tj. w przypadku rezygnacji z rezerwacji Gość będzie zobowiązany opłacić pełną cenę pokoju na wszystkie doby. Najwcześniejsza godzina zameldowania to 15:00 po południu. Najpóźniejsza godzina wymeldowania to 12:00 w południe.

*istnieje możliwość rezerwacji apartamentów we właśnym zakresie w Sopocie przez booking.com lub inne podobne aplikacje.

PARKING

Hotel Sheraton nie posiada własnego parkingu. Pod Centrum Konferencyjnym znajduje się parking podziemny, należący do firmy zewnętrznej. Koszt miejsca na tym parkingu to 120 PLN brutto/doba/miejsce, może być rozliczony w recepcji Hotelu Sheraton. Sugerujemy założenie rezerwacji na miejsca, ponieważ w weekendy może być problem z ich dostępnością. W celu rezerwacji uczestnicy proszeni są o kontakt z Działem Obsługi Gościa: 58 767 10 00, sopot@sheraton.com . Parkować można również w miejscach wyznaczonych w ramach płatnej strefy parkowania.

AGENDA XVIII KONFERENCJI NAUKOWEJ PASE 2022:

20.05.2022r. - PIĄTEK

9:00 - 10:00 - Rejestracja uczestników

10:00 - Rozpoczęcie Konferencji.

10:15 - 11:45 Łukasz Lassman "Okluzyjne filozofie - w poszukiwaniu wspólnego mianownika"

11:45 - 12:00 Przerwa kawowa

12:00 - 13:30 Roberto Otero " Filozofia bioestetyczna, SCP (stabilna pozycja kłykciowa przed pełną rehabilitacją jamy ustnej) terapia MAGO. porady i wskazówki"

13:30 - 14:30 Lunch

14:30 - 16:00 Jan Pietruski "Rehabilitacja narządu żucia a zaburzenia TMD - diagnoza, leczenie i co dalej? Czy wszystko da się przewidzieć?"

16:00 - 16:15 Przerwa kawowa

16:15 - 17:45 Łukasz Lassman "Idiopatyczne TMD - nowe spojrzenie na stare problemy."

20:00 Gala Party/Koncert

21.05.2022r. - SOBOTA

9:30 - 11:00 Ian Buckle "40 lat okluzji: od studiów stomatologicznych po technologie cyfrowe"

11:00 - 11:15 Przerwa kawowa

11:15 - 12:45 Nazzareno Bassetti  "Stomatologia 4.0  Intergracja funkcjonalności i estetyki w złożonych przypadkach z wykorzystaniem koncepcji VIESID I OMRT BASSETTI"

12:45 - 13:45 Lunch

13:45 - 16:15 Paweł Niewada & Egger Bernhard "Bioestetyka w kompleksowej rehabilitacji protetycznej-algorytmy współpracy lekarz-technik."

16:15 - 16:30 Przerwa kawowa

16:30 - 18:00 Ian Buckle "Okluzja w stomatologii estetycznej w epoce cyfrowej"

18:00 - 19:30 Walne zebranie członków PASE + Wybory.

Wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język polski. 

Na bieżąco będziemy informować o kolejnych aktywnościach towarzyszących wydarzeniu. 


Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB: https://www.facebook.com/paseorg/

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Pan Adrian Bieńkowski
Tel: 604 251 500
e-mail: konferencje@pase.org.pl

Strona wydarzenia: http://pase2022.pl

Regulamin konferencji: ZOBACZ

Partnerzy wydarzenia:

 


Sponsor GALA PARTY:

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Członkowie Aktywni z obowiązkowo opłaconą aktualną składką członkowską, tylko uregulowane składki upoważniają do zniżki.
(w tym GALA PARTY)
AKTYWNY CZŁONEK PASE

Członkowie Aktywni z obowiązkowo opłaconą aktualną składką członkowską, tylko uregulowane składki upoważniają do zniżki.
(w tym GALA PARTY)

już niedostępne 1 200,00 zł -
  GALA PARTY/KONCERT
już niedostępne 350,00 zł -
Członkowie PASE z obowiązkowo opłaconą aktualną składką członkowską, tylko uregulowane składki upoważniają do zniżki.
(w tym GALA PARTY)
CZŁONKOWIE PASE WSPIERAJĄCY późna rejestracja od 16.03.2022

Członkowie PASE z obowiązkowo opłaconą aktualną składką członkowską, tylko uregulowane składki upoważniają do zniżki.
(w tym GALA PARTY)

już niedostępne 1 900,00 zł -
  TECHNICY DENTYSTYCZNI/STAŻYŚCI/STUDENCI późna rejestracja od 16.03.2022
już niedostępne 1 900,00 zł -
  UCZESTNICY NIEZRZESZENI W PASE późna rejestracja od 16.03.2022
już niedostępne 2 600,00 zł -