Szkolenia jutra - MSUES 3.0

location icon
Hotel Holiday Inn ul. Wielopole 4, Kraków
calendar icon
Od 14 lis 10:00 do 14 lis 14:00

Trendy, kierunki rozwoju, modele biznesowe w branży szkoleniowej 

Zainspiruj się 14 listopada na konferencji w Krakowie.

Podczas konferencji chcielibyśmy popatrzeć na najbliższą przyszłość uczenia osób dorosłych przy wykorzystaniu technologii, które nieustannie rozwijają się. Jaką rolę będą pełnili trenerzy i czy będą jeszcze potrzebni? A może przyszłością uczenia będą wyłącznie szkolenia e-learningowe? Już dzisiaj nie ma wątpliwości, że przy kilku istotnych wadach szkoleń zdalnych ich kluczową zaletą jest to, że są tańsze. Nie tylko chodzi tu o niższe koszty po stronie firmy przygotowującej takie szkolenie (sala, trener, catering), ale również po stronie uczestnika (dojazdy, wiedza, którą już ma). Czy szkolenia w świecie rzeczywistym staną się luksusem? A może jutro rynku szkoleniowego to wykorzystanie technologii rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości? Na te oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji wspólnie z naszymi prelegentami.

Zobacz program konferencji.

Organizatorem konferencji jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, który w ramach Centrum Zapewniania Jakości przyznaje znak jakości MSUES. Jest on potwierdzeniem, że dana instytucja zapewnia najwyższą jakość usług dopasowanych do wymagań obecnego rynku pracy. Znak jakości, który jest własnością Województwa Małopolskiego, przyznawany jest w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dojazd:
Najbliższy przystanek: Poczta Główna

Dojazd do przystanku Poczta Główna z Dworca Głównego: linią tramwajową 52 (kierunek: Czerwone Maki P+R) lub 77 (kierunek: Mały Płaszów P+R), czas dojazdu: ok. 10 minut

Niektóre linie tramwajowe są obsługiwane przez pojazdy niskopodłogowe. Bieżąca informacja na ten temat pojawia się na elektronicznej tablicy informacyjnej.  

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami:
Budynek oraz sala, w której odbędzie się konferencja, umożliwiają uczestnictwo w niej osób z niepełnosprawnością. Istnieje możliwość wejścia i uczestniczenia z psem asystującym (zgodnie z artykułem 20a ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych).

W przypadku konieczności zapewnienia innych udogodnień dla osób z niepełnosprawnością prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów. Postaramy się zapewnić niezbędne udogodnienia w miarę naszych możliwości. Kontakt w tej sprawie: 12 619 84 89, promocja@wup-krakow.pl.

Jak przetwarzamy dane uczestników naszych spotkań?

Jako organizator spotkania Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zbiera dane w zakresie niezbędnym do organizacji danego spotkania.

Państwa dane są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu organizacji konferencji "Szkolenia jutra - MSUES 3.0", w szczególności potwierdzenia kwalifikowalności wydatków, monitoringu, ewaluacji, kontroli, audytu i sprawozdawczości oraz działań informacyjno-promocyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020 (RPO WM).

Podanie danych ma charakter dobrowolny, aczkolwiek jest wymogiem ustawowym, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w konferencji.

Wszelkie informacje na temat zbierania i przetwarzania Państwa danych w serwisie evenea.pl, w tym informacje o Administratorze Danych Osobowych i dane kontaktowe znajdą Państwo w regulaminie serwisu.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja "Szkolenia jutra - MSUES 3.0"

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc