Finanse i Inwestycje Polityka i Gospodarka

Konferencja "Europejska inwestycja w przyszłość: budżet na lata 2021-2027"

location icon
Centrum Kongresowe Targów Kielce ul. Zakładowa 1, Kielce
calendar icon
Od 2 paź 11:00 do 2 paź 13:00

Wydarzenie, współorganizowane przez Miasto Kielce oraz Komisję Europejską, jest okazją do zapoznania się z nowymi celami Unii Europejskiej, ale także analizy ich dopasowania do potrzeb polskich miast po to, aby się jak najlepiej rozwijały, by jakość życia mieszkańców była coraz lepsza. Chcemy m.in. w odpowiedni sposób wykorzystać fundusze na transformację ekologiczną, której celem będzie radykalne obniżenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

2 października 2020 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce z samorządowcami z całego kraju oraz osobami, które zarejestrują swój udział, spotkają się: Marek Prawda - Ambasador RP, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Jan Olbrycht - Poseł do Parlamentu Europejskiego, członek Komisji ds. Budżetu i negocjator z ramienia Parlamentu Europejskiego Wieloletnich Ram Finansowych na lata 2021-2027.

Konferencja organizowana będzie w formie dialogu obywatelskiego. Zaplanowana w programie dyskusja umożliwi wymianę informacji oraz opinii zarówno publiczności zgromadzonej w sali, jak i słuchaczom transmisji on-line.

Zapraszam i zachęcam Państwa do rejestracji, która jest obowiązkowym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu. Przestrzeń Centrum Kongresowego jest dostosowana do organizacji tego typu przedsięwzięć w obecnej sytuacji epidemicznej. Podczas spotkania przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Zarejestruj się https://evenea.pl/pl/wydarzenie/konferencjakielce#...


Bogdan Wenta

Prezydent Kielc


Program Konferencji

11.00 - 11.30 rejestracja uczestników
11.30 - 13.00 Dialog Obywatelski "Europejska inwestycja w przyszłość: budżet na lata 2021-2027"
• prowadzenie: dr Bartłomiej Zapała, Team Europe
• Przywitanie gości przez Bogdana Wentę, Prezydenta Kielc
• Wystąpienie Marka Prawdy, Ambasadora RP, Dyrektora Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce na temat Orędzia o stanie Unii Europejskiej w 2020 roku
• Rozmowa z Janem Olbrychtem, Posłem do Parlamentu Europejskiego, członkiem Komisji ds. Budżetu i negocjatorem z ramienia Parlamentu Europejskiego Wieloletnich Ram Finansowych na lata 2021-2027
• Dyskusja z udziałem publiczności zgromadzonej w sali i słuchaczy transmisji on-line


Oświadczenie Uczestnika KonferencjiDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Liczba miejsc ograniczona. Konferencja "Europejska inwestycja w przyszłość: budżet na lata 2021-2027" - 02.10.2020

Liczba miejsc ograniczona.

już niedostępne -