Komunikacja w Turkusowej organizacji z wykorzystaniem różnic poznawczych. Warsztat rozwojowy w oparciu o model FRIS®.

location icon
Zoom
calendar icon
Od 2 gru 10:00 do 2 gru 14:00

O tym, że ludzie są różni, wie każdy, że wpływa to na nasze relacje i komunikację z innymi, również. Czy można zatem konkretnie określić, czym są te różnice i jaki mają wpływ?

Okazuje się, że tak. Biorąc pod uwagę styl poznawczy, który determinuje nasze pierwsze reakcje, można sformułować generalne zasady ułatwiające zrozumienie siebie i innych, a także ułatwiające komunikację z nimi.

Warsztaty "Komunikacja w Turkusowej organizacji z wykorzystaniem różnic poznawczych" oparty jest o metodologię FRIS®. Będziemy mówić o stylach poznawczych i ich wpływie na naszą komunikację z innymi. 

Podczas tego spotkania dowiesz się:

  • jakie są style myślenia i czym się różnią,
  • jaki to ma wpływ na Twoje relacje z innymi
  • jak możesz z tego korzystać, by budować wartościową komunikację?


Będzie praktycznie, interaktywnie i z pewnością ciekawie. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i doświadcz, jak możesz wprowadzić Turkus do swojej pracy!

Kiedy: 2 grudnia 2021 (czwartek)
Czas trwania: w godz.10:00-14:00 (4h)
Platforma: Zoom
Liczba uczestników: max. 15 osób. 

Na warsztat obowiązuje rejestracja. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Forma uczestnictwa: BEZPŁATNA!


Kto poprowadzi warsztat? 

Lucyna Wasiakowska
trener, coach, Certyfikowany Trener FRIS®, przedsiębiorca, lider Turkusowego Poznania

Prowadzi własną działalność biznesową pod nazwą Step Forward, w ramach której realizuje warsztaty i projekty szkoleniowe dla firm, m.in. dla Santander Bank Polska, Veolia, BNP Paribas. Wielka pasjonatka metodologii FRIS® i siedmiu nawyków Stephena Covey'a. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w zakresie bankowości i finansów oraz coachingu menedżerskiego. Działaczka, współorganizatora i liderka Turkusowego Poznania — organizacji społecznej propagującej wiedzę na temat idei Turkusu i turkusowego zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie. Przez ponad 20 lat związana była z rynkiem kapitałowym, pracując w jednym z największych domów maklerskich w Polsce, gdzie przez 10 lat pełniła funkcję menedżera, a finalnie szefa działu sprzedaży. Jej ulubione motto to: "Małe czyny, które robisz, są lepsze niż wielkie, które planujesz" /George Marshall/


Projekt finansowany ze środków Miasta Poznania w ramach realizacji działania publicznego.
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na warsztat "Komunikacja w Turkusowej organizacji"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc