Tworzymy kolaże // Sklejamy historie // warsztaty online

location icon
calendar icon
Od 19 gru 10:00 do 19 gru 10:00

Fundacja Machina Zmian zaprasza do udziału w  warsztacie tworzenia kolaży z archiwalnych fotografii Gdańska i z domowych archiwów. 

Jeśli chcesz stworzyć: 

  • oryginalną pocztówkę, 
  • kartkę świąteczną
  • prezent dla najbliższych 
Te warsztaty są dla Ciebie :-)

19 grudnia, godzina 10.00 - 13.00 ONLINE


Jak wziąć udział? Wyjaśniamy w 5 prostych krokach.

1) Zarejestruj się na stronie evenea i czekaj na szczegółowe info. Wyślemy je do Ciebie mailem.


2) Wyślij do nas skan lub zdjęcie dobrej jakości fotografii z rodzinnego albumu, którą chcesz wykorzystać w kolażu - wydrukujemy ją dla Ciebie


3) Odbierz zestaw warsztatowy, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne do stworzenia kolażu elementy (podamy Ci miejsca, w których będzie można odebrać pakiety).


4) Połącz się z nami 19 grudnia w godzinach 10:00-13:00 na platformie zoom (link wyślemy Ci mailem)


5) Stwórz razem z nami własny, niepowtarzalny kolaż!Najciekawsze kolaże zostaną wydrukowane w formacie 50x70 cm oraz zrealizowane w formie pocztówek i przekazane ich autorom i autorkom. 


Podczas warsztatu uczestniczki i uczestnicy poznają historię, techniki i rodzaje kolaży. Zaprezentowane zostaną sylwetki twórców i twórczyń zajmujących się kolażem. Następnie w trakcie spotkania na platformie zoom uczestnicy i uczestniczki stworzą własny kolaż ze zdjęć z rodzinnego archiwum oraz archiwalnych fotografii Gdańska z domeny publicznej.Zapraszamy! Liczba miejsc jest ograniczona! :)


Prowadząca: Sylwia "Nikko" Biernacka - pani wielu talentów, która z niejednego martwego punktu ruszyła po nowe. Założycielka marki Więcej Piękna. Feministka, weganka, edukatorka, artystka. Kolażuje, rysuje i wędruje. Łącznikiem wszystkich jej działań jest wrażliwość a religią czułość. Inspiruje do zmiany i wspiera w rozwoju. Pomaga kobietom z wysoką wrażliwością odkryć i zaakceptować swoją wrażliwość. Odnaleźć poczucie przynależności, odpocząć i ruszyć po nowe z odwagą. 13 lat temu założyła Fundację Machina Zmian. 8 lat temu wyruszyła w samotną podróż wzdłuż Bałtyku, z której narodził się projekt "440 km po zmianę" i ruch na rzecz powstania w Polsce pierwszej w pełni dostępnej plaży. Jest trenerką, tutorką i certyfikowaną facylitatorką dialogu w konflikcie metodą Nansen. Z charakteru kot. Mieszka w Gdańsku.#GdańskMojeMiejsce #TworzymyKolaże #SklejamyHistorie

Projekt dofinansowano ze środków Miasto Gdańsk.
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -